خواستگاری دختر از پسر
مراسم ویژه خواستگاری دختر از پسر مورد علاقه اش در یک فروشگاه زنجیره ای شلوغ برگزار شد ، تصاویر این خواستگاری مثل ویروس و خیلی سریع در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

خواستگاری دختر از پسر مورد علاقه اش با شکست روبرو شد!

مدتهاست که بحث خواستگاری دختر از پسر امری طبیعی شده و دیگر دختران جوان برای ازدواج با پسر مورد علاقه شان نیازی به صبر کردن ندارند و هر زمان که شرایط را مناسب ببینند اقدام می کنند اما اگر جواب پسر منفی باشد چه ؟ مثل موردی که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند. 
moment man coldly rejects girlfriend's proposal when she gets down on one knee in shopping mall
خواستگاری دختر از پسر

خواستگاری دختر از پسر در فروشگاه شلوغ 

ضایع شدن دختر جوان هنگام خواستگاری از پسر مورد علاقه اش

تصاویر منتشر شده از ویدئوی پربازدید در فیس بوک به خوبی گویای مسئله است ، دختر جوان روی زانو می نشیند و حلقه به دست در انتظار رسیده مرد رویاهایش می ماند ؛ او که تصمیم گرفته تا مراسم خواستگاری را افراد بیشتری ببینند این درخواست را در یک فروشگاه نسبتا شلوغ مطرح می کند غافل از اینکه پسرجوان درخواست ازدواج او را رد خواهد کرد .
دختر در حالت خواستگاری مکث کرده و منتظر است تا پسر جوان نزدیک تر شود تعدادی از حاضرین در فروشگاه چند طبقه ایستاده اند تا شاهد این صحنه رومانتیک باشند اما چه اتفاقی می افتد که تمام این آمادگی و صحنه ها خراب می شود ؟ پسر جوان به سمت خواستگارش می آید اما در کمال بی توجهی به حلقه ازدواج در گوش دختر چیزی گفته و از کنارش رد می شود بدون آنکه حتی برای لحظه ای توقف کرده و یا پاسخی به او بدهد . در حقیقت مرد رویایی این دختر جوان در نهایت بی عاطفگی و سردی خواستگاری را برهم زده و درخواست ازدواج او را رد می کند.
خواستگاری دختر از پسر

لحظه ضایع شدن و شنیدن جواب منفی در مراسم خواستگاری دختر از پسر

خواستگاری دختر از پسر

واکنش دختر جوان بعد از شنیدن جواب رد در خواستگاری از پسر مورد علاقه اش

در ادامه این ویدئوی پربازدید که در یکی از مجتمع های تجاری نیجریه ضبط شده است دیده می شود که دختر جوان با چهره ای ناراحت به دنبال مرد رویاهایش نگاه می دوزد و با گریه می گوید :او ازدواج کرده است .
از قرار معلوم مرد جوان درگوش دختری که از او خواستگاری کرده بود گفته که او متاهل است و قبلا ازدواج کرده .

ضایع شدن افتضاح دختر هنگام خواستگاری از پسر! + تصاویر

3.745
این مطلب مفید بود ؟3312
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی