نمناک سرگرمیگوناگون خواستگاری مجرم از دختر جوان در لحظه بازداشت +عکس
خواستگاری ، درخواست ازدواج به دختر
نیروهای پلیس مجرم فراری را شناسایی و بازداشت کردند اما قبل از رسیدن به زندان اجازه دادن تا او از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند.
تاریخ انتشار : 22 تیر 1396

خواستگاری مجرم از دختر مورد علاقه اش در حال بازداشت شدن

مرد جوان اهل اوکلاهاما که به دلیل ارتکاب به جرم توسط نیروهای پلیس بازداشت شده بود در همان وضعیت تصمیم گرفت درخواست ازدواج خود را با دختر مورد علاقه اش مطرح کند.

 Man Proposes To Girlfriend While Under Arrest

نیروهای پلیس بعد از شناسایی محل زندگی "برندن تامسون" به سرعت برای بازداشت او اقدام کردند ، مرد مجرم 35 ساله لحظه ای که خود را در آن وضعیت دید از نیروهای پلیس درخواست کرد تا چند دقیقه ای به او فرصت دهند تا کار مهمی را قبل از رفتن به زندان انجام دهد.

بعد از پذیرفتن نیروهای پلیس او به سراغ دختری که مدتها بود با هم آشنا شده بودند رفت و با دادن حلقه ازدواج از او خواستگاری کرد.

خواستگاری

خواستگاری

عکس لحظه خواستگاری مجرم قبل از رفتن به زندان

این صحنه ها توسط دوربینی که به لباس یکی از نیروهای پلیس وصل بود ضبط و در فیس بوک منتشر شد.

دختر جوان که مثل دختران دیگر انتظار چنین درخواستی را نداشت با تمام خوشحالی و رضایت پذیرفت تا با مردی ازدواج کند که در حال حاضر در مسیر زندان است و درآینده بعد از آزادی از بند با او زندگی خواهد کرد.البته بازداشت مرد جوان چند روز بیشتر طول نکشید و دختر عاشق پیشه با کمک پدرش او را از زندان آزاد کردند. 

خواستگاری مجرم از دختر جوان در لحظه بازداشت +عکس

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف