نمناک اخبارگوناگون فعالیت "ارغوان "خواننده آکادمی گوگوش در ایران ؟!
خواننده آکادمی گوگوش ، اخبار روز نمناک
خبری از فعالیت هنری یکی از شبه هنرمندانی که تصاویرش با پوشش نامتعارف در فضای مجازی بسیار دیده می شود که به عنوان خواننده آکادمی گوگوش نیز مشهور شده بود منتشر شده است که .. .
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396

خواننده آکادمی گوگوش در ایران فعالیت هنری انجام می دهد؟؟

خواننده آکادمی گوگوش با همکاری 5 هنرمند داخلی و 5 هنرمند سوئدی قصد برگزاری نمایشگاهی با موضوع «آزادی زنان» را دارد.

«ارغوان» که در فصل اول آکادمی موسیقی گوگوش شرکت کرده بود، اخیراً نمایشگاه گردانی (کیوریتوری) پروژه ای ایرانی ـ سوئدی را بر عهده گرفته که رنگ وبوی ضدایرانی دارد.

این شبه هنرمند که تصاویرش با پوشش نامتعارف و هنجارشکن در فضای مجازی به وفور دیده می شود، زمان رونمایی از نمایشگاه «آرتدم» را روز 8 مارس (پنجشنبه 17 اسفند) مصادف با «روز جهانی زنان» اعلام کرده است.

ارغوان اسلامی درباره آرتدم می گوید:آرتدم پروژه ایست نو آورانه با محوریت زنان که در بطن یک همکاری هنری میان زنان هنرمند ایرانی ـ سوئدی در نظر دارد درباره حقوق زنان و آزادی بیانشان ایجاد آگاهی نماید. زنانی که در این پروژه مشارکت داشتند، توانستند تا با ‎شکستن مرزهای فرهنگی و جغرافیایی و در کنار یکدیگر به دستاورد هایی برای روابط قوی تر و توانمندسازی متقابل برسند.

وی تم پروژه خود را «آزادی» معرفی کرده و مدعی است:هدف نهایی پروژه «آرتدم» آن است که صدای زنان هنرمند را از طریق ورک شاپ ها و نمایشگاه ها به گوش علاقمندان برساند.

در این پروژه، ابتدا ‎5 نقاش ایرانی بر اساس تم در نظر گرفته شده، طرحی را روی نیمی از بوم نقاشی پیاده کردند. این نقاشی ها به سوئد برده شده و نیمه دیگر آن توسط 5 نقاش سوئدی در حال تکمیل است. ‎تمام این 5 اثر خلق شده توسط 10 هنرمند، پس از اتمام کار به صورت دوره ای در شهرهای مختلف سوئد، ایران و کشورهای دیگر به نمایش در خواهند آمد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از جشنواره تجسمی فجر در پاسخ به پرسشی درباره موضع وزارت ارشاد نسبت به حضور خواننده آکادمی گوگوش در فضای هنری کشور گفت:هنوز چیزی در این باره نشنیده ام. اجازه دهید بیشتر بشنوم تا بتوانم اعلام نظر کنم.

باید منتظر ماند و دید در این باره، موضع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چیست؟

فعالیت "ارغوان "خواننده آکادمی گوگوش در ایران ؟!

برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف