دورهمی

سورپرایز مارال و مونا فرجاد در دورهمی + عکس

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49740زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب گذشته 30 اردیبهشت 96 مارال و مونا فرجاد دختران جلیل فرجاد هنرمند خوب کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شدند و شب خوبی را با خاطراتشان در دورهمی رقم زدند.

مارال و مونا فرجاد به دورهمی آمدند

شامگاه شنبه 30 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . برنامه دورهمی با موضوع مادر شروع شد و درباره این موضوع گفتگوهایی با تماشاگران دورهمی صورت گرفت.

مارال و مونا فرجاد مهمانان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری بودند. مهران مدیری سوالش را از خواهران فرجاد اینگونه شروع کرد با هم وارد این حرفه شدید؟ مارال فرجاد ادامه داد من چون بزرگتر بودم زودتر وارد این حرفه شدم ، من همیشه همراه پدرم در صحنه های تئاتر حاضر میشدم اما مونا اولین بار در سن 5 سالگی کار تصویری انجام داد .

غافلگیر کردن مهران مدیری در دورهمی

در همین ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد یک سورپرایز برای مهران مدیری داشتند و عکسی از مراسم ازدواج مهران مدیری در سریال باغ گیلاس را تقدیم او کردند که در این عکس خودشان دو دختربچه کوچک بودند.

مهران مدیری ضمن دعوت از جلیل فرجاد برای حضور در برنامه پرسید چرا آقای فرجاد کم کار شده است ؟ مونا ادامه داد شاید چون پیشنهاد خوبی نداشته است، کمتر کار تصویری انجام داده اند اما پدرم مشغول تئاتر و کار دوبله هستند.

مجری برنامه دورهمی پرسید کدام تان زورگو تر هستید ؟مارال گفت:من ،البته در منزل آنقدر دوستم دارند که حرفم را می پذیرد و در پاسخ به اینکه کدامشان بازیگر بهتری هستند گفت:بازیگر خوب بودن بستگی به تلاش ما دارد و یک امر نسبی است ، مونا اعتماد به نفس بیشتری دارد و من به دلیل اینکه خجالتی بودم برای رسیدن به جایگاهم تلاش بیشتری کرده ام.

مارال و مونا فرجاد در دورهمی

مارل و مونا فرجاد در برنامه دورهمی

مهران مدیری درباره سن آنها پرسید که خواهران فرجاد گفتند جمع سن ما 65 سال است و با اصرار مدیری مونا گفت من متولد 25 فروردین هستم و 32 سال دارم و مارال مردادماهی است و 35 سال سن دارد و درباره خصوصیات متولدین فروردین و مرداد گفتند .

ماجرای ازدواج مارال فرجاد در دورهمی فاش شد

طبق روال همیشگی مدیری پرسید عاشق شدید؟ مارال گفت :بله، من سه چهار سال پیش عاشق شدم و این عشق به ازدواج ختم شد و درباره ماجرای آشنایی تا ازدواجش گفت :من و همکارانم در یک تئاتر به دلیل اینکه فضایی برای کار نداشتیم قرار شد در دفتر یکی از دوستان مشغول کار شویم ،و قتی به آنجا رفتیم من یک آقایی را دیدم که بسیار خوشتیپ بودند و نظر مثبتی نسبت به او داشتم و با خودم فکر میکردم که او گزینه مناسبی برای ازدواج است ، بعد از مدتی با خواستگاری آن آقا از من و جواب مثبت من این ماجرا به ازدواج ختم شد.

مجری دورهمی پرسید چیزی را از هم پنهان میکنید؟ مونا گفت :بله ، من پولی را به دوستم قرض داده بودم و به مارال چند وقت پیش گفتم و درحال حاضر برای همان پول دادگاه دارم و در پاسخ به اینکه شبیه چه چیزی هستند گفت:من مارال را شبیه آهو میبینم و در واقع اسمش هم به معنی آهو است و مارال هم مونا را به جری در کارتون تام و جری تشبیه کرد.

مونا فرجاد درباره بهترین نقشی که بازی کرده است گفت:سریال آرام میگیرم , ساختمان پزشکان و فیلم مونا ساخته سیروس الوند را خودم بیشتر دوست دارم و مارال درباره بهترینن فیلمش گفت :من سریال تا صبح و جاودانگی را بین کارهایم بیشتر دوست دارم.

مجری دورهمی پرسید حسرت نقشی را دارید؟ مونا فرجاد گفت :سال گذشته یک نمایش به کارگردانی گلاب آدینه بازی کردم و همیشه دوست داشتم شبیه خانم آدینه باشم و درباره احساس عمیق خوشبختی شان گفتند و با تقدیم کردن یک کتاب حافظ به برنامه دورهمی از برنامه خداحافظی کردند.

سورپرایز مارال و مونا فرجاد در دورهمی + عکس

420
این مطلب مفید بود ؟164
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی