نیسان ناوارا
نیسان ناوارا NP300 ماشینی غول پیکر وعظیم الجثه لوکسی است که ویژگی های کامیون و سواری را با هم دارد.

همه چیز درباره نیسان ناوارا 

این روزها هیچ خودرویی مایل نیست که شاخص های یک کامیون را از آن خود کند، اما کامیون های زیادی هستند که تلاش می کنند در مقام یک خودرو عمل کنند و جایگاه آن را نزد مشتریان داشته باشند. این گونه خودروها با صدایی بلند می غرند و سر وصدا تولید می کنند اما در نگاه اول مانند یک خودروی لوکس جذاب به نظر می رسند. نیسان ناوارا NP300 یکی از این خودروهاست.

 

نیسان ناوارا

تصاویر خودروی نیسان ناوارا

نیسان ناوارا چه ویژگی هایی دارد؟

 شاید برای کسانی که خواهان رانندگی با خودروهای نرم و خوش دست سواری هستند، شاید رانندگی با خودروهای خشن، بزرگ وکامیونی، مانند ناوارا NP300 جذاب باشد. درهای سنگین، ارتفاع زیاد، موتور پر صدا و غران، دنده لرزان و ارتعاشی و دید صفر واقعی از جمله ویژگی های کامیونی این خودرو است که درنمونه جدید تغییراتی خواهد کرد.

ناوارای عظیم الجثه بی شک "شبه خودرو"ترین ساخته خودروسازان جهان است. با این وجود این خودرو بیشتر مورد اصلاح قرار گرفته و اقتصادی ترشده و بیشتر از همیشه پاسخ گوی نیاز مشتریان است.

یکی از دلایل فروش خوب نیسان ناوارا، سرسختی بیش از حد ظاهری و باطنی آن است که به مشتریان اجازه می دهد تا حدود نیم تن ماسه یا 50 ورقه بزرگ سنگی را با خود حمل کنند.

با وجود این همه سرسختی این کامیون خودرویی سعی می کند تا راحتی سرنشینانش را رقم بزند. برای از بین بردن مشخصات کامیونی خود، خودرو به نمایشگر دید بیرونی مجهز شده است. شاید ناوارا اولین حلقه تحول خودروهای کامیونی در جهان باشد و آنها را از صرف خودروهای کاری به خودروهای خانوادگی تبدیل کند.

ناوارا در یک نگاه یک کامیون است که به شما اجازه حمل هر آنچه را که لازم دارید می دهد، از دیگر سو این خودوی یک تنی همچون یک سواری، راحتی سرنشینان را رقم زده و آنها را سرگرم می کند. این خودرو در صورت لزوم می تواند یک خودروی یا محموله 3.5 تنی را با خود به یدک بکشد. ناوارای 4*4 محجوب همچنین می تواند در شیب 30 درجه و بدون بروز مشکل از روی موانع بجهد و پر جنب و جوش عمل کند.

نیسان ناوارا

آشنایی با نیسان ناوارا

نیسان در این مدل یک سامانه تعلیق جدید با پنج راه ارتباطی متفاوت را برای مدل دو کابین «دابل کاب» طراحی کرده که نسبت به طراحی فنر های تخت قبلی، 20 کیلوگرم سبک تر است و به ثبات و تعادل بیشتر در مناطق غیر آسفالت کمک می کند. ترمز اضطراری جلو، از دیگر گزینه های ناوارا است که در بازار پیک آپ ها و کامیون ها جدید محسوب می شود. می توان این طور تعبیر کرد که ما با یک فضای درونی کراس اووری و یک فضای خارچی پیک آپی طرف هستیم.

 
نیسان ناوارا

نیسان ناوارا یک خودروی متفاوت

 یک فضای درونی با سامانه کنترل کروزر، ورودی بدون سوئیچ، دوربین نمای عقب، حسگرهای مخصوص پارک در فضای کراس اووری خودرو دیده می شود.
نیسان ناوارا

فضای داخلی نیسان ناوارا

 در زمینه عملکرد، یک موتور جدید 2.3 لیتری را شاهد هستیم که در دو حالت می توانند قدرت هایی برابر 158 و 187 اسب بخار داشته باشد. ضمن اینکه طول محفظه بار نیسان NP300 ناوارای جدید به اندازه 67 میلی متر بیشتر است و با 1587 میلی متر طول فضای بار، به سرآمد خودرو های حاضر در این کلاس تبدیل شده است. 7 کیسه هوا، سیستم ترمز الکترونیکی، تجهیزات الکترونیک آفرود مانند سامانه کمکی رانندگی شروع حرکت در شیب، کروز کنترل و شیشه های اتوماتیک پنجره ها، از جمله مواردی هستند که به صورت استاندارد در تمام مدل های NP300 ناوارا ارائه خواهند شد.

نیسان ناوارا NP3000 خودرویی عظیم الجثه + تصاویر و مشخصات فنی

3.277
این مطلب مفید بود ؟4928
برگرفته از عصر ایران/ح
وبگردی