خوردن گوشت سگ
خوردن گوشت سگ های نیمه جان بعد از قصابی آنها کاری وحشیانه است که در گوشه هایی از دنیا برای تهیه یک غذای گرانقیمت انجام می شود که در این بخش از گوناگون نمناک بیشتر می خوانید و می بینید.

خوردن گوشت سگ های نیمه جان که اصلا خوشایند نیست این روزها انتقاد برخی از دوستداران و حمایت کنندگان طبیعت و حیات وحش را سبب شده است.

در گوشه ای از دنیا مردمانی هستند که سگ را سر بریده و گوشت آن را به عنوان یک غذای اعیانی سرو می کنند . تصاویر دلخراش از قصابی سگ ها و خوردن گوشت آنها را در ادامه می بینید.

قصابی سگ

قصابی سگ

 

در ویتنام این روزها نوعی غذای جدید یا قیمتی بالا سرو می شود که به عنوان غذای اعیانی هم معروف شده است. گوشت مورد نیاز برای تهیه این غذا شامل گوشت سگ و گربه است. ویتنامی ها حیوانات خانگی را سر بریده و گوشت آن را برای تهیه غذایی به نام کامبگن استفاده می کنند.

 

شکار سگ

بیش از 500.000 نفر این کار را انجام می دهند و جالب است که حتی از کشورهای همسایه همچون تایلند هم حیوانات ولگرد شکار شده و به این کشور ارسال می شود.

گوشت سگ

گوشت سگ 

گزارشگری که این گزارش را برای دیلی میل تهیه کرده بود نوشت:آنها به طور ظالمانه ای سگ ها را با گردن به بیرون می کشند و با پیچاندن گردن شروع به قصابی می کنند. سگ بینوا هنوز کاملا بی جان نیست و تا 15 دقیقه بعد از این کار هنوز بدنش جان دارد و تکان می خورد. سگ هایی که داخل قفس زندانی هستند هر روز با ترس اینکه فردا نوبت آنها خواهد شد می میرند و ترس در چشمان آنها کاملا واضح است.

اصلا دوست نداشتم این تصاویر را ببینم و مدام به این فکر می کردم که آیا این افراد .... این نوع قصابی و مصرف گوشت به هیچ عنوان درست نیست.  چنانچه در ادیان مختلف مصرف گوشت سگ حرام اعلام شده است.

خوردن گوشت سگ های نیمه جان + تصاویر

3.3249
این مطلب مفید بود ؟16485
منبع : نمناک /ن
وبگردی