آزاده نامداری

خوشحالی آزاده نامداری از یک اتفاق خوب!

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396کد مطلب : 56736زمان مطالعه : 2 دقیقه
آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از خوشحالی کاندید شدن فیلم مالاریا برای آکادمی اسکار گفت.

خوشحالی آزاده نامداری از انتخاب فیلمش برای اسکار

چند روز پیش اسامی 10 فیلم برتر ایرانی برای حضور در آکادمی اسکار اعلام شد که در میان آنها فیلم مالاریا با بازی آزاده نامداری هم دیده میشد. روز گذشته اسامی سه فیلم نهایی برای معرفی به آکادمی اسکار اعلام شد و فیلم آزاده نامداری باز هم یکی از آنها بود . انتخاب مالاریا برای معرفی به اسکار باعث خوشحالی آزاده نامداری شد و این خانم مجری با انتشار پستی نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد.

فیلم آزاده نامداری کاندید معرفی به اسکار

 آزاده نامداری

آزاده نامداری از کاندید شدن مالاریا برای اسکار میگوید

آزاده نامداری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:اتفاق بسیار مبارک وخوبی افتاده ومن امیدوارم ازاین خوشحال تر هم بشویم،در پست قبلی حرف از،١٠ فیلم بودکه میتوانند نماینده ی ایران برای دریافت جایزه ی آکادمی اسکارباشند،اماالان گفته میشود تنهاسه فیلم درصحنه ی رقابت باقی مانده اند،ومالاریابا،وجود تعدادبالای جوایزبین الملل ازشانس بالایی برخورداراست. پیشاپیش به تهیه کننده ی محترم جناب ردایی،کارگردان کاربلد جناب شهبازی،ساعد،ساغر،آذرخش وجناب هومن بهمنش،جناب کیوان مقدم،وهمه وهمه ی بچه های پروژه ی مالاریا تبریک میگم.امیدوارم بهترین اتفاق برای مالاریابیفتد.

 آزاده نامداری

آزاده نامداری و ساغر قناعت در فیلم مالاریا

مالاریا فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی محصول سال 1394 است که در آن آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون برای اولین بار جلوی دوربین رفت.

 آزاده نامداری

آزاده نامداری و ساغر قناعت بازیگران فیلم مالاریا

داستان فیلم درباره دختر و پسری است که در تهران گردی های خود با مردی برخورد می کنند که مشکلی دارد. آن ها سعی می کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند. ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی و آزاده نامداری از بازیگران این فیلم هستند.

خوشحالی آزاده نامداری از یک اتفاق خوب!

2.56
این مطلب مفید بود ؟33
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی