خوک یک چشم
تصاویری از بچه خوک یک چشم منتشر شد که شباهت بسیار به موجودات خیالی فضایی دارد ، موجوداتی که یک چشم وسط پیشانی شان دارند. خط لبخند ترسناک این بچه خوک بخشی از چهره وحشتناک اوست.

تولد خوک یک چشم شبیه موجودات خیالی فضایی در چین

بعد از گذشت مدت ها تولد بچه خوک عجیب الخلقه در چین تکرار شد و این بار بچه خوک یک چشم موجب ترس مردم این کشور شد چرا که آنها تولد چنین موجوداتی را که سال پیش هم رخ داده بود نشانه بدی می دانند .

مطمئنا تصاویر بچه خوکی که تابستان گذشته با چهره ای عجیب و غریب در این کشور به دنیا آمده بود را به یاد دارید ،موجودی عجیب و غریب با لوله ای شبیه به خورطوم فیل روی پیشانی اش که بیش از دو ساعت زنده نماند. 

تولد بچه خوکی عجیب الخلقه با یک چشم وسط پیشانی اش

روز گذشته انتشار فیلم و تصاویری که در یکی از طویله های چین ضبط شده بود موجب حیرت و تعجب کاربران فضای مجازی شد ، تولد بچه خوک یک چشم با خطی ترسناک روی صورتش.

خوک یک چشم

عکس خوک یک چشم عجیب و غریب در چین

این بچه خوک عجیب الخلقه یک چشم وسط پیشانی و خطی مانند لبخندی بزرگ روی صورت دارد که چهره او را وحشتناک تر ساخته است.

خوک یک چشم

 همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید بند ناف بچه خوک هنوز جدا نشده است و پیداست که تصاویر بلافاصله بعد از تولد خوک گرفته شده است.

 مردی که به احتمال زیاد کشاورز و صاحب این خوک عجیب الخلقه است با دست بچه خوک یک چشم را بالا نگه داشته و در میان صحبت هایش را نشانه ای از بدشانسی و بداقبالی می داند.

خوک یک چشم

تکرار تولد بچه خوک عجیب الخلقه در چین ، بچه خوک یک چشم شبیه موجودات فضایی

تولد خوک یک چشم با لبخندی وحشتناک + تصاویر 16+

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی