مجتبی جباری

خیابان گردی مجتبی جباری و پسرش در قطر + عکس

تاریخ انتشار : 1 مهر 1394کد مطلب : 20915زمان مطالعه : 1 دقیقه
مجتبی جباری یا همان زیدان آسیا که در تیم های عربی بازی می کند جدیدترین تصویر پسرش را به همراه خود در خیابان های این کشور در اینستاگرامش منتشر کرد.

مجتبی جباری در قطر

مجتبی جباری، بازیکن محبوب استقلال وو لژیونر ایرانی تیم الاهلی قطر عکسی را به همراه پسرش در در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است.

مجتبی جباری و پسرش

مجتبی جباری و پسرش ماهور

 مجتبی جباری نزدیک به دوفصل است که در تیم قطر بازی می کند و و انگار نه انگار که اصلاً او در دنیای فوتبال زندگی می کند. کوچکترین خبری از جباری نمی شنوید؛ نه خبر خوب نه خبر بد.
او بی وقفه تمرین می کند. بی وقفه در تمرینات بدنسازی شرکت می کند. بی وقفه در همه بازی های الاهلی ظاهر می شود. مهم تر از همه اما جباری اصلاً مصدوم نمی شود. ما فصلی را سراغ نداریم که جباری در استقلال بازی کرده و مصدوم نشده باشد. زانوی جباری که همیشه یک پای ثابت مصدومیت ها در طول فصل بود. حتی شده که او 6 ماه تمرین و بازی نکرده باشد. آسیب دیدگی جزو جدایی ناپذیر فوتبال جباری بود.
جباری همیشه برای تمرین کردن همراه با سایر بازیکنان، مدرسه اش دیر می شد. او همیشه برای این مسئله یک بهانه داشت. گاهی وقت ها آسیب دیدگی، خیلی وقت ها تسویه حساب باشگاه و بدقولی در پرداخت ها ؛ خلاصه به هر بهانه ای بود، در تمام فصول جباری دیرتر از موعد مقرر تمرین می کرد.
بدنسازی هم که در دستورکار است. کسی به یاد ندارد که مجتبی در استقلال بنسازی کرده باشد. اصلاً شاید یکی از علت های تداوم مصدومیت های او (منهای زانوی ضعیفش) طی نکردن درست و اصولی دوران بدنسازی بود.

خیابان گردی مجتبی جباری و پسرش در قطر + عکس

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
برچسب :
وبگردی