داروهای کاهش وزن
زن 25ساله چینی که قصد کاهش وزن داشت اقدام به مصرف داروهای کاهش نمود، اما طی اتفاقی بسیار عجیب وزنش دو برابر شد.

دو برابر شدن وزن زن چینی پس از استفاده دارو کاهش وزن

یکی از دغدغه اکثر آقایان و خانم های جوان ، کاهش وزن می باشد که برای رسیدن به این هدف طولانی مدت سعی می کنند که راه های کوتاهی را برگزینند.با این وجود داروهایی وجود دارند که می توانند در طی چند ماه کوتاه باعث کاهش وزن شخص بدون هر گونه عوراضی شوند.
اما پس از مدتی کوتاه از کاهش وزن ، به مرور این عوارض بر روی بدن فرد ظاهر می شوند.چنین اتفاقی روز گذشته برای یک خانم جوان رخ داد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اضافه وزن زن چینی بعد از مصرف دارو لاغری

روز گذشته در رسانه های کشور چین خبری با این مضمون "یک شهروند چینی پس از 7 سال استفاده از داروهای لاغری،وزنش دو برابر شد" که این خبر در چند ساعت اولیه همه ببیندگان را شوکه کرد و همه به این فکر می کردند که آیا چنین چیزی ممکن است؟! اسم این خانم جوان 25 ساله " شیاولی " است که در سال 2011 به علت اضافه وزن متوسطی که داشت ، تصمیم به کاهش وزن میگیرد و در همین حین قرص های کاهش وزن به او معرفی می شوند و وی تصمیم به استفاده از آنها گرفت.به گفته این خانم جوان ، در طی این 7 سال 30000 دلار را صرف داروهای کاهش وزن کرده است که این داروها را از هر گونه رژیم غذایی و ترک عادات بد غذایی مناسب تر می دانست.
 
 افزایش وزن زن

زن چینی بعد از مصرف داروهای لاغری 

اما پس از گذشت سال های زیادی از مصرف این قرص های کاهش وزن ، خانم شیاولی احساس کرد که به جای کاهش وزن در حال افزایش وزن است چرا که وزن وی افزایش یافته بود(حدودا 2 برابر وزن اولیه اش) که در نهایت روز گذشته به علت حال بسیار بد وی به بیمارستان منتقل شد.
همچنین شیاولی در مصاحبه با رسانه ها گفت که این داروهای کاهش وزن را به صورت اینترنتی خریداری نموده است و پزشکان نیز حال بسیار بد این خانم جوان 25 ساله را استفاده بیش از حد از این قرص ها دانستند.
معاون بخش تغذیه کشور چین به نام "وانگ ژونگ" در مصاحبه با رسانه ها این چنین گفت:"قرص های کاهش وزن با محدود کردن اشتها و افزایش دفع ادرار می توانند به سرعت در کاهش وزن موثر واقع شوند و فرد احساس کند که دیگر لاغر خواهد ماند .
اما این فکر کاملا اشتباه می باشد و نتایج این داروها حداکثر تا 2 الی 3 ماه ثابت هستند و اما پس از این مدت به طور روز افزون با افزایش وزن روبرو خواهید شد.بنابراین مدت زمان لاغری اهمیتی ندارد و چیزی که بیشتر اهمیت دارد آن است که دیگر افزایش وزن را تجربه نخواهید کرد".

زن چینی که وزنش با داروهای کاهش وزن دو برابر شد

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب :
وبگردی