کاوه خداشناس

دامادهای منفی در سریال های پرطرفدار تلویزیون + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1397کد مطلب : 70884زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این مطلب مروری بر دامادهایی با نقش منفی در فیلم و سریال از شخصیت محسن در سریال پدر تا کاراکتر سرمست در سریال ملکوت داشته ایم که قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

دامادهایی با نقش منفی در تلویزیون

رابطه بین عروس و داماد با خانواده همسر یکی از موضوعاتی است که در فیلم و سریال های زیادی مورد توجه قرار گرفته است و شکل های مختلفی از آن ارائه شده است. شخصیت عروس در اکثر فیلم ها شخصیت منفی جلوه داده میشود که رابطه نامناسبی با خانواده همسر بخصوص مادرهمسرش دارد ، شخصیت داماد نیز از این قائله مستثنی نبوده و در چندین فیلم و سریال کاراکتر منفی از او به نمایش گذاشته شده است.

مروری بر دامادهایی با نقش منفی در فیلم و سریال داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

مروری بر شخصیت دامادهایی با نقش منفی در سریال

محسن در سریال پدر

سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی این شبها در حال پخش از شبکه دو سیما است. محسن یکی از شخصیت های سریال است که کاوه خداشناس نقش آن را ایفا میکند.

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس با نقش داماد حاج علی در سریال پدر

اگر بخواهیم نامی از دامادهایی با نقش منفی در تلویزیون ببریم باید نام محسن سریال پدر را در این لیست قرار بدهیم. کاوه خداشناس در این سریال در نقش داماد حاج علی با بازی مهدی سلطانی جلوی دوربین رفته است و با وجود خوبی هایی که حاج علی در حق او کرده آبروی پدرزنش را نشانه گرفته است.

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس با نقش محسن در سریال پدر

کاوه خداشناس در نقش محسن ، مهدی سلطانی در نقش حاج علی ، لعیا زنگنه در نقش شریفه ، سینا مهراد در نقش حامد و ریحانه پارسا در نقش لیلا در سریال پدر ایفای نقش میکنند.

سرمست در سریال ملکوت

یکی دیگر از دامادهایی با نقش منفی در تلویزیون شخصیت سرمست در سریال ملکوت است که رضا رویگری نقش آن را ایفا میکند.

رضا رویگری در سریال ملکوت

رضا رویگری با نقش منفی داماد در سریال ملکوت

رضا رویگری با کاراکتر سرسمت نقش داماد حاج فتاح با بازی محمدرضا شریفی نیا را بازی میکند. با وجود اعتماد زیادی که حاج فتاح به دامادش دارد اما سرمست بعد از فوت حاج فتاح در وصیت نامه او دست میبرد و آن را به نفع خود تغییر میدهد.

رضا رویگری

رضا رویگری با نقش سرمست در سریال ملکوت

رضا رویگری در نقش سرمست ، محمدرضا شریفی نیا در نقش حاج فتاح ، کوروش تهامی(مامور) پروانه معصومی(آفاق) ، ایرج نوذری(خسرو) ، فریبا متخصص(سیما) ،مهشید افشارزاده(مهتاج) ، نیما شاهرخ شاهی(سامان) ، رز رضوی(مهتاب)، ترلان پروانه(ستاره) ،علی دهکردی(سهراب) به ایفای نقش در سریال ملکوت پرداختند.

امیرحسین رستمی در سریال دختران حوا

یکی دیگر از بازیگران با نقش منفی داماد در تلویزیون امیرحسین رستمی در سریال دختران حوا با نقش سامان داماد خانواده است.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی با نقش سامان در دختران حوا

امیرحسین رستمی برخلاف چهره آرامش در سریال دختران حوا در نقش سامان داماد دکتر شمس با بازی ایرج راد جلوی دوربین رفت . سامان در این سریال در کاراکتر داماد دکتر شمس که خود نیز دکتر است جلوی دوربین رفت ، رابطه پنهانی سامان با یک دختر و خواست او برای دست بردن در سهام بیمارستان پدر همسرش از او چهره منفی ساخت.

امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی با نقشی منفی در دختران حوا

در سریال دختران حوا امیرحسین رستمی در نقش سامان ، ایرج راد در نقش دکتر شمس ، یکتا ناصر در نقش شیوا ، پوریا پورسرخ در نقش بهزاد ، تینا آخوندتبار در نقش نیکی و .... به ایفای نقش پرداخته اند.

دامادهایی با نقش منفی از محسن سریال پدر تا سرمست ملکوت +تصاویر

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی