نمناک اخبارجامعه نقشه عجیب داماد شکاک برای همسرش
داماد ، داماد شکاک
مرد شکاک با طراحی نقشه ای عجیب و غریب و هولناک پای همسرش را به دادگاه کشید.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1397

نقشه عجیب و غریب داماد برای همسرش

روزنامه ایران:  مرد شکاک که به همسر جوانش سوء ظن داشت با ساخت یک سناریوی عجیب او را به دادگاه کشاند. 

چندی پیش مردی به اداره پلیس رفت و گفت:همسرم با مردی ارتباط پنهانی دارد وقتی متوجه موضوع شدم همسرم با مرد غریبه مرا ربوده و سه روز در محلی نامشخص نگه داشتند و بعد از شکنجه رهایم کردند. 

با طرح شکایت این تازه داماد، همسرش و مرد غریبه به اتهام آدم ربایی در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حشمت الله توکلی وبا حضور یک مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند. 

زن جوان در اظهاراتش منکر هرگونه رابطه با مرد غریبه شد و گفت:این مرد خواستگار سابق من بود و شوهرم این موضوع را می دانست. وقتی ازدواج کردم شوهرم نسبت به این موضوع به من گمان بدی داشت ودر اثر همین سوء ظن بود که این داستان ساختگی را طراحی کرده است.مرد غریبه هم قسم خورد من با این زن هیچ رابطه ای نداشتم اصلاً درباره شکایتی که از من مطرح شده روحم هم خبر ندارد. 

قضات با بررسی محتوای پرونده واسناد موجود متوجه شدند شوهر این زن در اثر سوء ظنی که به همسرش داشته است این سناریوی ساختگی را طراحی کرده است تا از همسرش و مرد غریبه انتقام بگیرد. بنابراین هر دو متهم این پرونده از اتهام آدم ربایی تبرئه شدند و این حکم صبح دیروز با مهر تأیید قضات دیوانعالی روبه رو شد.

انتهای پیام/م

داماد شکاک پای زنش را به دادگاه کشاند

این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
محمدرضا

محمدرضا

سلام، از خدا می خواهم که افراد با لیاقتی به ریاست جمهوری اسلامی ایران در این میان ورود پیدا کنند. لذا باید به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد این موضوع توجه کرد

پاسخ دادن 0 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف