دانشگاه پیام نور

آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون پیام نور

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1398کد مطلب : 65535زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) امروز سه شنبه 15 بهمن به پایان می رسد.

ثبت نام بدون آزمون پیام نور

ایسنا: مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) با احتساب زمان تمدید شده، امروز سه شنبه 15 بهمن ماه پایان می یابد، علاقه مندان به تحصیل در این رشته ها جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اطلاعیه سازمان سنجش در این زمینه مراجعه کنند.

دانشگاه پیام نور اعلام کرده است که در تمامی گروه های آزمایشی؛ علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی ، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزینش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) صورت می گیرد، ثبت نام نمایند. 

کلیه داوطلبان می توانند اطلاعات بیشتر را از طریق "اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام و سری چهارم رشته های تحصیلی جدید در مرحله تمدید پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی در رشته های تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در آزمون سراسری سال 1398 " دریافت کنند.

انتهای پیام/م

امروز، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور

11
این مطلب مفید بود ؟01
وبگردی