موهای بلند

دختری با موهای بلند چند متری! +عکس

کد مطلب : 49211زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک دختر لتونی 27 ساله به نام آلیا با داشتن موهای بسیار بلند به آسانی می تواند به جای راپونزل قهرمان داستان پریان باشد.

عکس های دیدنی از مو بلند ترین دخترجهان

آلیا 27 ساله از لتونی 20 سال است که موهای خود را بلند می کند و آن ها را 2.3 متر رسانده و حتی موهایش فضای مخصوصی در رختخواب دارند. موهای او 2 کیلوگرم وزن دارند و این وزن فشار زیادی به شانه های او وارد می کند. یک روز کامل طول می کشد تا موهای او در معرض هوا خشک شوند و یک ساعت طول می کشد تا آن ها را شانه کند.

همسرش ایوان می گوید موهای او را به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده می بیند حتی باوجود اینکه فضای خواب آن ها را محدود می کند. آن ها حتی تعطیلات خود را حول نیازهای مراقبتی موهای آلیا برنامه ریزی می کنند. الهام بخش آلیا برای بلندکردن موهایش شخصیت افسانه ای راپونزل بوده که چنان موهای بلندی داشته که شاهزاده از آن بالا آمده تا او را از قلعه جادوگر نجات دهد.

هرچند آلیا و همسرش عاشق موهای بلند او هستند اما افراد زیادی در فضای مجازی بلندی موهای او را دوست ندارند و پیام هایی می دهند که آلیا به آن ها توجه نمی کند. موهای او به مراقبت زیادی نیاز دارد اما آلیا با کوتاه کردن ماهیانه آن ها و استفاده از بسیاری از محصولات رایگان، هزینه مراقبت را به حداقل رسانده است. باوجود مشکلات زیادی که موی بلند برای او به همراه دارد آلیا قصد کوتاه کردن آن ها را ندارد.

 
موهای بلند
 
موهای بلند
 
موهای بلند
 
موهای بلند
 

دختری با موهای بلند چند متری! +عکس

4.362
این مطلب مفید بود ؟539
برگرفته از عصر ایران-/ ر
وبگردی