دختر بچه مدلینگ
دختر بچه ای که در بعد از تولد به علت نقص استخوانی پاهایش را قطع کردند و حالا در زمینه ی مدلینگ فعالیتی خارق العاده و موفق دارد.

فعالیت جالب و حرفه ای دختر بچه مدلینگ بدون پا !

به گزارش دیلی میل ؛ روز گذشته تصاویری جالب از فعالیت یک دختر بچه 7 ساله در دنیای مدلینگ منتشر شد که شاید در ابتدا برای شما یک اتفاق عادی باشد.اما این یک اتفاق عادی برای این دختر کوچک 7 ساله نیست و داستان دردناکی در پشت زندگی او قرار دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

دختر بچه مدلینگ

مدلینگ حرفه ای با پاهای مصنوعی

دختر کوچک 7 ساله ای به نام " دیزی می" زمانیکه به دنیا آمد،متاسفانه با بیماری همیملیا فبیولار که یک نوع نقص استخوانی نادر است به دنیا آمد که این اتفاق تنها برای 1 نفر در میان 40000 نوزاد رخ می دهد.اما دیزی می به هیچ وجه تسلیم این بیماری خاص خود نشد و تصمیم گرفت این خاص بودنش را بیشتر جلوه دهد که این روزها یکی از دخترهای کوچک محبوب اینستاگرام و دنیای حقیقی در زمینه مدلینگ می باشد.

مدلینگ دختر بچه

"دیزی می" مدلینگی با نقص عضو

عکس دختر بچه مدلینگ

فعالیت مدلینگ معروف بدون پا

طبق گفته پدر 35 سال دیزی به نام "الکس دیمتر" و مادر 36 ساله دیزی به نام "کلیر رید" ، آنها زمانیکه دختر تازه متولد شده خود را دیدند،بسیار شوکه شده بودند و به هیچ وجه احساس نمی کردند که چنین مشکلی برای آنها پیش خواهد آمد.

دختر بدون پا

نقص عضو دختر بچه ی مدلینگ

آقای دیمتر در این زمینه این گونه گفت:"زمانیکه ما دیزی را برای اولین بار دیدیم،برایمان بسیار شوک آور بود چرا که یک پایش کاملا شل بود و پای دیگرش ناقص بود و این برایمان اتفاقی دردناک بود.آنها قابلیت استفاده کردن را نداشتند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا هر دو پایش را با مشورت پزشکان بیمارستان قطع کنیم.او می توانست با این پاهای ناقص خود زندگی کند اما صادقانه نمی توانست از زندگی اش لذت ببرد.بنابراین در 18 ماهگیاش در طی 8 ساعت هر دو پاهایش در بیمارستان توسط پزشکان قطع شد".

دختر مدلینگ بدون پا

فعالیت دختری بدون پا در عرصه مدلینگ

دیزی می اینک با استفاده از پاهای مصنوعی برای حرکت کردن استفاده می کند و جالب است بدانید که حتی گاهی اوقات دیزی به مسابقات دوچرخه سواری و دو و از همه مهم تر ژیمناستیک نیز شرکت می کند و این مشکل او باعث جلوگیری از اهدافش نشده است و اینک بیشتر وقت خود را صرف مدلینگ شدنش گذاشته است.

همچنین دیزی این روزها تبدیل به نماد پر انرژی ترین فرد در خانواده شده است و خانواده اش همیشه نسبت به او مفتخر هستند و اینکه هیچ چیزی نتوانسته جلوی موفقیت او را بگیرد ،بسیار عالی است.

مدلینگ عجیب و غریب

دختر بچه ی مدلینگ مشهور 

شهرت فعالیت جالب دختر بچه بدون پا در مدلینگ!

4.682
این مطلب مفید بود ؟757
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : مدلینگ
وبگردی