آنجلینا جولی

تغییر جنسیت دختر 11 ساله آنجلینا جولی! + عکس

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396کد مطلب : 56558زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیلو دختر آنجلینا جولی و بردپیت از کودکی مانند پسرها تربیت شد و اکنون در سن 11 سالگی رفتاری کاملا پسرانه دارد و آنجلینا جولی اعلام کرده است که از عمل تغییر جنسیت دخترش حمایت میکند!

آنجلینا جولی دختر 11 ساله اش را مانند پسرها تربیت کرد

آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان مشهور بعد از جدایی از بردپیت سرپرستی 6 فرزندش را برعهده گرفته است و در کنار آنها به زندگی اش ادامه میدهد. شیلو یکی از فرزندان آنجلینا جولی است که در نگاه اول شباهت زیادی بین او و پسرها احساس میکنید اما واقعا او یک دختر است و شاید یکی از دلایل این شباهت رفتار آنجلینا جولی در تربیت او باشد.

یکی از شش فرزند جولی ، شیلو نام دارد، دختری که در سال 2005 متولد شد و مطبوعات حاضر بودند برای چاپ تصویری از او میلیون ها دلار به جولی و همسر سابقش بردپیت بپردازند.

تبدیل شدن دختر 11 ساله آنجلینا جولی به پسر

شیلو زمانی که 4 سال بیشتر نداشت آنجلینا جولی شروع به ایجاد تغییر در ظاهر او کرد. به این ترتیب که موهای شیلو را کوتاه کرد و همانند پسران به او لباس پوشاند. اکنون شیلو 11 سال دارد و کاملا مثل یک پسر لباس می پوشد و رفتار می کند. اخیرا جولی نیز اعلام کرده زمانی که شیلو به سن قانونی برسد از تصمیم او مبنی بر عمل جراحی تغییر جنسیت کاملا حمایت می کند.

آنجلینا جولی

شیلو دختر آنجلینا جولی و بردپیت

اما بر اساس گزارش شیلو هیچ مشکل از لحاظ ساختار بدنی ندارد و اقدام احمقانه جولی باعث بحران هویت برای این دختر 11 ساله شده است. هیچ بچه 4 ساله ای عقلش نمی رسد که ناگهان تغییر ظاهر بدهد و بخواهد شکل پسرها باشد و این جولی است که در آن سن کم سعی کرد دخترش را همانند پسرها بار بیاورد. شیلو نیز اکنون با بحران روبرو است. او میخواهد پسر باشد این در حالی است که او از لحاظ ساختار فیزیکی هرگز پسر نیست.

جولی سال گذشته از همسرش براد پیت با وجود داشتن شش فرزند جدا شد. حضانت هر شش فرزند اکنون بر عهده آنجلیناست.

تغییر جنسیت دختر 11 ساله آنجلینا جولی! + عکس

3187
این مطلب مفید بود ؟11275
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
وبگردی