درب عجیب
مردی جوان درب خانه خود را به طور خلاقانه و عجیبی با شکلی متفاوت که تابحال جایی دیده نشده طراحی کرده که به گفته خودش از بازی های ویدیویی و تخیلی گرفته شده است.

 طراحی عجیب و فضایی درب خانه ! 

شاید شما تمام انواع مختلف درب ها را مشاهده کرده باشید که به نسبت امنیت و قدرت آنها در مقابل تخریب و سرقت می توان دسته بندی نمود.اما مردی جوان روز گذشته ویدیویی عجیب از یک درب را در صفحات مجازی منتشر کرد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مدلهای جدید درب خانه

طراحی عجیب درب خانه 

درب خانه ای با طراحی تخیلی عجیب و غریب؛

روز گذشته مرد 29 ساله استرالیایی به نام "وارویک تروی" ویدیویی عجیب از یک درب کاملا عجیب و به نحوی فضایی رونمایی کرد که با درب هایی که تاکنون مشاهده نموده اید کاملا متفاوت و دگرگون است.

درب خانه ای که این مرد جوان آمریکایی طراحی و ساخته است،به گفته خودش از بازی های ویدیویی و کارهای هنری منحصر بفرد الهام گرفته است.

درب های عجیب

طراحی جالب و متفاوت درب خانه  

همچنین آقای وارویک 29 ساله گفت که این طراحی و اجرای آن تنها یک هفته به طول انجامید.او در پستی که در صفحه مجازی خود گذاشته بود ، این گونه گفت:"من در مورد درب های آینده تنها به مدت چند روز کار کردم و نهایتا توانستم در مدت یک هفته طراحی و اجرای کار را با یک دیگر انجام دهم!!"

اختراع و ساخت این درب فضایی ، می تواند آغاز دگرگون شدن درب های آینده باشند و به نحوی می توان از اینک آینده ای که انتظارش داشتیم را لمس کنیم.

 

ویدیو درب با طراحی عجیب و فضایی ؛

دربی عجیب و فضایی برای ورودی یک خانه ! + فیلم

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : فیلم جالب
وبگردی