درخشش منشا

درخشش گادوین منشای گلساز به جای منشای گلزن + عکس

تاریخ انتشار : 24 آذر 1397کد مطلب : 73298زمان مطالعه : 1 دقیقه
گادوین منشا در بازی دیروز برابر پارس جنوبی موفق به گلزنی نشد اما دو پاس گل برای تیمش در بازی داد و نقش مهمی در برد پرسپولیس داشت.

منشای گلساز به جای منشای گلزن درخشید

ورزش سه:گادوین منشا در دیدار امروز پرسپولیسی ها برابر پارس جنوبی موفق شد یک پاس گل برای همبازی خود مهیا کند و در گل دوم تیمش نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.

گادوین منشا در یکی دو ماه اخیر و در جریان دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان و لیگ برتر، قطعا یکی از بهترین های تیم محسوب می شد. او در جریان دیدار امروز تیمش نیز یکی از بهترین های میدان بود و توانست تاثیر بالایی در برد پرگل تیمش داشته باشد.

منشا که در چند حمله می توانست دروازه حریف را باز کند اما با بدشانسی موفق به این کار نشد تا او را تنها به عنوان گلساز اصلی این بازی بشناسیم. منشا در گل اول سرخپوشان توانست با تاثیر بالای خود پاسی غیرمستقیم برای علیپور ایجاد کند در گل سوم این تیم با پاس گل مستقیم امید عالیشاه را در موقعیت اصلی گلزنی قرار بدهد.

منشا بازیکن پرسپولیس

درخشش گادوین منشا در گلسازی برای تیم پرسپولیس 

منشا به غیر از پاس های به موقع خود، در چند موقعیت نیز با حرکات خود خط دفاعی تیم را به هم ریخت و بهترین استفاده را از قدرت حفظ توپ خود کرد و موجبات هماهنگی بیشتر تیمش را در حملات باعث شد.

انتهای پیام/ح.ب

درخشش گادوین منشای گلساز به جای منشای گلزن + عکس

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
وبگردی