اینترنت

قطع اینترنت زوج جوان را به دادگاه کشاند

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48303زمان مطالعه : 2 دقیقه
نصب مودم اینترنت در خانه زوج جوان، آنقدر دردسرساز شد که در نهایت پای هر دوی آنها را به دادگاه خانواده باز کرد.قطع اینترنت زوج جوان را به دادگاه کشید

کتک کاری زن و شوهر جوان به خاطر قطع شدن اینترنت خانه

 نصب مودم اینترنت در خانه زوج جوان، آنقدر دردسرساز شد که در نهایت پای هر دوی آنها را به دادگاه خانواده باز کرد. آنها هفته گذشته به شعبه 268 دادگاه خانواده رفتند و درخواست طلاق خود را ارائه دادند. زن جوان در باره علت درگیری خود با شوهرش به قاضی گفت:من و سعید شش ماه است که با هم ازدواج کرده ایم.
 
از همان روز اول آغاز زندگی مشترکمان قرار شد یک مودم اینترنت بخریم ولی فرصتش پیش نمی آمد تا این که چند روز پیش سعید بالاخره از یک شرکت مودم و اینترنت خرید و در خانه مان نصب کردیم، اما سرعت اینترنت خیلی پایین بود. او از شرکتی اینترنت را خریده بود که سرعت خیلی پایینی داشت. برای همین من هم مرتب به او غر می زدم که چرا از این شرکت اینترنت خریدی. سعید با این که می دانست این شرکت خدمات خوبی ندارد و بارها هم به او گفته بودم، اما نمی دانم چرا رفت و از همان شرکت اینترنت خرید. من هم عصبانی شدم. یک شب وقتی کار خیلی واجبی با اینترنت داشتم، سرعت آن ضعیف و در نهایت قطع شد.
 
اینترنت

دردسر قطع اینترنت

خیلی عصبانی شدم و به او گفتم همه اش تقصیر تواست، اما ناگهان سعید مثل دیوانه ها شروع به کتک زدن من کرد. بعد از آن هم مودم اینترنت را از جا کند و از پنجره به بیرون انداخت. خیلی تعجب کرده بودم و فقط او را تماشا می کردم. سعید انگار دیوانه شده بود. او بعد از این که با من دعوا کرد از خانه بیرون رفت و تا سه روز برنگشت. من هم وقتی این وضعیت را دیدم تصمیم به جدایی گرفتم.
 
بعد از آن مرد جوان نیز به قاضی گفت:آقای قاضی صبا مرا به خاطر یک اینترنت دیوانه کرد. از وقتی اینترنت را خریدم او هر شب غر می زد و به من می گفت که بی عرضه هستم. تا جایی که آخرین بار بشدت عصبانی شدم و کنترلم را از دست دادم. قبول دارم که زیاده روی کردم، ولی رفتارهای این زن مرا دیوانه کرد. برای همین از دستش عصبانی شدم و هنوز هم عصبانی ام. تا جایی که می خواهم از او جدا شوم.
 
در پایان نیز قاضی رسیدگی به این پرونده را به جلسه آینده موکول کرد و به این زوج فرصتی داد تا بیشتر در باره جدایی فکر کنند.

قطع اینترنت زوج جوان را به دادگاه کشاند

3.312
این مطلب مفید بود ؟84
برگرفته از میزان -/ ر
برچسب : اینترنت
وبگردی