درد بیماری
درد بیماری را هشدار می دهد و به گفته ی پزشکان علامت مقدسی است که قبل از بروز مشکل غیرقابل درمان بدن ان را از خود نشان می دهد، حالا یک سوال و اینکه درد هرقسمت از بدن نشانه چیست؟

نشانه های درد انواع بیماری ها کدام قسمت از بدن بروز می کنند؟

درد بیماری را نشان می دهد و یکی از نشانه های لازم برای تشخیص مشکلات داخلی محلی است که این درد بروز می کند ،کدام یک از ارگان های داخلی مطابق دردی که احساس می کنید ،باعث بروز برخی مشکلات می شوند؟

ما در طول زندگی مان در بدنمان دردهایی را تجربه کرده ایم که نمی توانیم آنرا تعریف کنیم و همچنین نمی توانیم بفهمیم که چه چیزی باعث آن شده است.در آن لحظات ، آرزو میکنیم که ما در داخل بدنمان مشکل را پیدا کنیم و فورا بتوانیم آنر درمان کنیم .
انواع مختلفی از دردها وجود دارند که بدن را تحت تاثیر خود قرار می دهند ، برای اطلاع بیشتر در مورد این موضوع این بخش از نمناک را بخوانید. و این هم لازم بذکر است که در هنگام احساس درد به این ها متکی نبود و فورا به پزشک خود مراجعه کنید تا فورا شما را درمان کند.

انواع دردهای بدن و بیماری های مربوط به آن

درد بیماری قلب 

اگر مشکلی در قسمت قلب شما ایجاد شده باشد و در آن احساس سوزش و تیرکشیدن را داشته باشید ممکن است به دلیل دست چپ ، شانه یا گردن شما باشد. برخلاف سایر دردها ، قلب با حرکات بدن یا تنفس شما زیاد ارتباط ندارد.
درد بیماری

درد بیماری و اختلال در کلیه ها

دردهای کلیوی ممکن است که به دلیل دردهای رایج در قسمت پشتتان ایجاد شود با این وجود درد کلیوی آسیب بسیاری به بدن می رساند و جالب است که بدانید دردهای عضلانی معمولا تحت تاثیر دردهای کلیوی ایجاد می شوند .
درد بیماری

محل دردی که نشانه بیماری کلیه است

درد بیماری مربوط به روده کوچک

اغلب مشکلات در روده کوچک ممکن است باعث درد در ناف شود . اگر شما در هنگام راه رفتن و خم شدن احساس درد کنید ، در اسرع وقت با پزشک خود مشورت کنید تا به شما در درمان این قسمت کمک کند.
درد بیماری

درد بیماری روده بزرگ

اگر در شما در قسمت روده بزرگتان دچار دردهای شدید هستید ممکن است که باعث ایجاد درد در سمت راست شکمتان شود و این مشکل همچنین می تواند باعث تخریب روده ها شود.
درد بیماری

درد بیماری ریه

ریه ها به تنهایی نمیتوانند درد ایجاد کنند، زیرا هیچ انتهای عصبی ندارند . با این حال ممکن است که شما دردی را در قفسه سینه تان (در اطراف ریه ) تجربه کنید که این درد ممکن است باعث سرفه های خفیف در شما شوند .
درد بیماری

درد بیماری آپاندیس

آپاندیس در قسمت پایین ، در سمت راست شکم شما واقع است . با این حال درد ایجاد شده در این قسمت ممکن است که باعث دل درد ، هم در بالای شکم و هم پایین شکم شود.

درد بیماری معده

باتوجه به اینکه در معده تان درد دارید ، این درد ممکن است باعث بروز درد در زیر دنده هایتان شود البته این درد از پشتتان ظاهر می شود . درد معده نزدیک به قلب می باشد و به همین دلیل ممکن است که اشتباه بگیرید و در این صورت با پزشک خود مشورت کنید.
درد بیماری

درد بیماری کبد و صفرا

در مورد مسمومیت کبد و صفرا ، درد در قسمت بالایی شکم ایجاد می شود . نشانه های رایج این مسمومیت تلخی در دهان و بسیاری دیگر می باشد.
درد بیماری

درد بیماری لوزالمعده

درد ناشی از لوالمعده در مرکز قسمت فوقانی شکم رخ می دهد . این درد ممکن است که در شکم گسترش یابد و هنگامیکه بعد از خوردن غذا به پشتتان می خوابید اتفاق می افتد.
درد بیماری

درد هر قسمت از بدن نشانه کدام بیماری است؟+تصاویر

4257
این مطلب مفید بود ؟20552
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ ف.ن
برچسب : درد بدن
وبگردی