نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی ورزشی که بی میلی جنسی خانمها را راحت درمان می کند
درمان بی میلی خانمها ، افزایش میل جنسی
جدیدترین تحقیقات انجام شده روی 3.000 زن ثابت کرد ورزشی که پیش از این برای زنان مضر تلقی میشد می تواند به راحتی درمان بی میلی خانمها و تقویت میل جنسی آنها را انجام دهد.

درمان بی میلی خانمها و ضعف جنسی زنان با ورزشی ساده و مفید

یکی از راههای درمان بی میلی جنسی و سردمزاجی زنان انجام حرکات ورزشی است به خصوص ورزشی که بتواند بدون ایجاد مشکل و عوارض در فیزیک زنان این مهم را ایجاد کند.
Women who ride have better sex lives (but they're more prone to UTIs), new research reveals 

خانمها برای درمان بی میلی جنسی دوچرخه سواری کنند

براساس نتایج تحقیقات و بررسی های انجام شده در دانشگاه نیویورک - سان فرانسیکو ثابت شد که دوچرخه سواری میل جنسی زنان و قوای آنها در زندگی زناشویی را افزایش می دهد ؛ این مسئله بعد از مطالعات بر روی 3.000 زن و کنترل زندگی زناشویی آنها اعلام شد که طبق آن زنان شرکت کننده در این تحقیقات هرچه قدر بیشتر دوچرخه سواری در طول روز داشتند کیفیت زندگی زناشویی آنها بهتر بود.
 درمان بی میلی خانمها

درمان بی میلی خانمها و سردمزاجی زنان با ورزش دوچرخه سواری

با توجه به مقاله ای که سال گذشته با موضوع عوارض دوچرخه سواری بر دستگاه ادراری زنان منتشر شده بود اکثر زنان از دوچرخه سواری حتی به صورت دوچرخه ثابت در باشگاه ها خودداری می کردند برای همین استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله ی نقلیه در میان زنان جایگاهی نداشت و اغلب از آن با ترس استفاده می کردند. 
بسیاری از دوچرخه سواران ادعا کرده اند از زمانی که از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه استفاده می کنند روابط جنسی آن ها بهبودیافته است. همچنین آن ها اظهار کردند دوچرخه سواری باعث بهبود روابط و اخلاق آن ها با همسرشان شده است. 
این افراد علاوه بر این مدعی شدند، دوچرخه سواری به آن ها انرژی می دهد که باعث می شود در طول روز خلاق تر شوند و روابط عاطفی بهتری داشته باشند. همچنین آن ها گفتند از زمانی که از این وسیله حمل ونقل استفاده می کنند بهتر می توانند مسائل شغلی خود را مدیریت کنند.
 

فواید دیگر دوچرخه سواری برای زنان علاوه بر درمان بی میلی خانمها 

ورزش درمان سردمزاجی

1- ایجاد شادابی و نشاط در زنان با دوچرخه سواری
تحقیقات نشان می دهد یکی از عوارض یائسگی زودرس بانوان ، مواجه شدن با بیماری های انسداد شرائن است ، که موجب افزایش اختلال گردش خون به شکل دوره ای می شود که البته قابل جبران است. دوچرخه سواری گردش خون را در رگ ها بهبود می بخشد و کمک زیادی به جلوگیری از این نوع بیماری ها می کند. 
 
2- دوچرخه سواری و خانم های مبتلا به کمردرد
دوچرخه سواری برای خانم هایی که دچار کمر درد های ناشی از طرز ایستادن غلط و یا وزن بسیار بالا می باشند ورزشی بسیار مفید است.  
 

3- فایده دوچرخه سواری در دوران بارداری:

تحقیقات اخیر نشان داده است که دوچرخه سواری یکی از مفیدترین ورزش ها در دوران بارداری است. حاملگی عوارضی چون کمردرد،بدن درد، سفتی مفاصل و… را به همراه دارد؛ که با دوچرخه سواری منظم می توان این عوارض را کاهش داد. دوچرخه سواری می تواند خطر ابتلا به فشار خون، افسردگی و دیابت را در این دوران کاهش دهد؛ و نیز باعث استحکام و قوی تر شدن مفاصل و غضروف ها و ستون فقرات می شود و استقامت بدن را افزایش می دهد.

درمان بی میلی جنسی خانم ها و فایده دوچرخه سواری بارداری

منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف