درمان خلط ریه
درمان خلط ریه و سینه را جدی بگیرید چرا که تنگی نفس و خس خس های ناشی از آن نه تنها آزاردهنده بلکه بستری است برای بروز بیماری های خطرناک.

شربتی برای از بین بردن و درمان سریع خلط های ریه

افرادی که دائما سرفه می کنند معمولاً مخاط داخل سینه ها آن ها مانده است ، اگرچه آن مشکل جدی روی سلامتی ایجاد نمی کند اما روی کیفیت زندگی تاثیر می گذارد و اگر به موقع درمان نشودبه بیماری های مثل ذات الریه و برونشیت تبدیل می شود. در این بخش از بهداشت و سلامت نمناک شربتی گیاهی را به شما معرفی می کنیم تا با یک ترکیب گیاهی بتوانید خلط سینه را درمان کنید. 

چگونه متوجه خلط ریه شویم و به فکر درمان باشیم؟

داشتن خلط ریه باعث سرفه های مرطوب و تنگی قفسه سینه می شود و همین طور سینه خس خس می کند و هنگام سرفه خلطهای سفید ، زرد یا سبز خارج میشود.
نشانه های سرفه های مرطوب :
خلط های چسبنده که با سرفه خارج می شود.
سرفه های همیشگی به خصوص هنگام صبح.
ناراحتی و گرفتگی در ناحیه سینه حس میشود.
احساس تنگی قفسه سینه و صدای خس خس سینه هنگام تنفس یا سرفه مداوم است .
درمان خلط ریه
اگر برای رفع این مشکل تمایل به استفاده از نسخه گیاهی و خانگی دارید می توانید از شربتی که طرز تهیه آن آسان است استفاده کنید تا به این ترتیب مخاط ریه کاهش پیدا کند.

مواد اولیه برای تهیه شربت درمان خلط ریه

1 قاشق بذر کتان
1 ق ریشه گل ختمی
1 فنجان شربت افرا خالص
یک عدد لیمو
یک قاشق برگ گیاه مریم گلی
1 لیتر آب تصفیه شده
درمان خلط ریه

روش تهیه شربت درمان خلط ریه

آب را داخل قابلمه ای بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید و به ان ریشه گل ختمی ، شربت افرا ، لیمو ، بذرکتان و برگ مریم گلی را اضافه کنید
شعله را کم کنید و بگذارید 15 دقیقه مواد در همین حالت باقی بماند
قابلمه را از روی حرارت بردارید و شربت را اضافه کنید

نحوه مصرف شربت خانگی درمان خلط ریه

این شربت خانگی را سه بار در روز هر وعده یک قاشق غذا خوری مصرف کنید تا وقتی که احساس بهبود کنید، این شربت را باید داخل فریزر نگه دارید.

درمان خانگی خلط ریه و سینه با شربت گیاهی + دستور

3.9248
این مطلب مفید بود ؟19355
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی