دزدیدن پرنیا شیروانی

جزئیات کامل از ماجرای دزدیدن پرنیا شیروانی کودک کرجی

تاریخ انتشار : 7 آبان 1397کد مطلب : 25424زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرمانده انتظامی استان البرز پشت پرده دزدیدن پرنیا شیروانی کودک 3 ساله کرجی توسط آدمرباها را تشریح کرد.

ماجرای کامل از دزدیدن پرنیا شیروانی

ایسنا:فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که با تلاش شبانه روزی پلیس، پرنیا کودک سه ساله کرجی که دو ماه پیش ربوده شده بود در صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت، خاطرنشان کرد:متهمان دستگیر شده به جرم آدم ربایی در اختیار پلیس آگاهی استان البرز تا انجام تحقیقات تکمیلی قرار دارند. 

سردار عباسعلی محمدیان گفت:در پی ارسال یک فقره پرونده فقدانی از کلانتری 41 خرمدشت به پلیس آگاهی مبنی بر مفقود شدن یک کودک سه ساله به نام «پرنیا شیروانی» که در بعدازظهر روز شنبه 27 مرداد ماه در شنبه بازار خرمدشت گم شده بود، بلافاصله تلاش برای شناسایی ردی از فقدانی در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

پرنیا شیروانی

بازگشت پرنیا شیروانی کودک کرجی به آغوش خانواده اش

 

وی اضافه کرد:با پیگیری های بیشتر مشخص شد که عصر همان روز مادر این کودک به همراه فرزندش در حال خرید در بازار بود که ناگهان متوجه ناپدید شدن فرزندشان می شود. 

این مقام ارشد انتظامی گفت:پلیس در این مدت به صورت شبانه روزی پیگیر پرونده بود و با تشکیل جلسات تخصصی و ویژه با حضور کارآگاهان خبره پلیس آگاهی استان، سرنخ هایی از چند مظنون پرونده شناسایی کرده و با توجه به این که از سراسر کشور تماس هایی با پلیس مبنی بر این که کودک سه ساله را شناسایی کرده اند گرفته می شد بلافاصله ماموران با دریافت نیابت قضایی به آدرس های مورد نظر، اعزام و پس از دستگیری چندین نفر مظنون، از وی رفع اتهام شده و آزاد می شدند. 

سردار محمدیان افزود:با توجه به حساسیت موضوع و بازتاب گسترده این خبر در رسانه ها، تحقیقات همچنان با تلاش بیشتری ادامه داشت تا این که از طریق اقدامات فنی و گسترده، به یک زوج جوان که اخیراً با یک کودک سه ساله مشاهده شده بودند مشکوک شدند. 

وی گفت:منزل این زوج جوان در جاده قزلحصار کرج به صورت نامحسوس تحت مراقبت و کنترل قرار گرفت و ماموران پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضایی وارد منزل نامبردگان شده و در بازرسی از آن جا دختر مورد نظر را که برای عدم شناسایی، ظاهر وی را تغییر داده بودند و در یکی از اتاق های منزل پنهان کرده بودند، شناسایی شد. 

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که با تلاش شبانه روزی پلیس، این کودک سه ساله در صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت، خاطرنشان کرد:متهمان دستگیر شده به جرم آدم ربایی در اختیار پلیس آگاهی استان البرز تا انجام تحقیقات تکمیلی قرار دارند. 

پیش از این حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب البرز در تشریح جزییات ماجرا اظهار کرده بود، پس از اعلام گزارشی مبنی بر گم شدن دختربچه ای سه ساله در شنبه بازار، پرونده قضایی تشکیل و موضوع به پلیس آگاهی ارجاع شد که پس از تکمیل تحقیقات و دستگیری فردی در این زمینه، زوایای دیگری از پرونده روشن شد. 

وی ادامه داد:پس از بررسی ها مشخص شد که این دختربچه، توسط زوجی جوان که صاحب فرزند نشده بودند و با همدستی فرد دیگری، در شنبه بازار و زمانی که از پدر و مادرش جدا شده بود، ربوده می شود. زن و شوهر جوان در مدت سه ماه، از دختر بچه نگهداری می کردند تا اینکه با اقدامات قضایی و انتظامی، فردی که با این زوج همکاری کرده بود دستگیر شد. 

دادستان البرز خاطرنشان کرد:این فرد پس از دستگیری، آدرس منزلی که پرنیا در آن نگهداری می شد را اعلام و با اقدامات صورت گرفته، کودک سه ساله به آغوش خانواده بازگشت.

انتهای پیام/م

جزئیات کامل از ماجرای دزدیدن پرنیا شیروانی کودک کرجی

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برچسب : آدمربایی
وبگردی