سارق و دزد احمق
3 دوست که نام آن ها 3 احمق انتخاب شده است برای دزدی از ساختمانی در لندن اقدام کردند ولی در حین وارد شدن یکی از آن ها با برخود آجر به سرش بیهوش می شود.

دزدی ای که نام سارقان آن 3 احمق شد

شاید تا به حال شما فیلم سینمایی 3 احمق را که متعلق به کشور هندوستان است را مشاهده نموده باشید و اگر مشاهده کرده باشید می دانید که یک فیلم کمدی بالیوودی است. 3 کارکتر اصلی این فیلم سینمایی با یکدیگر دوست هستند که خرابکاری های بسیار زیادی را در طی فیلم انجام می دهند.اما جدای فیلم،آیا 3 دزد احمق واقعی را مشاهده نموده اید؟!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی تمام صفحات مجازی را در دستان خود همانند ویروسی بزرگ گرفته بود که کاربران زیادی نسبت به ان واکنش نشان دادند و اسم های بسیار زیادی برای آنها انتخاب می کردند.همان گونه در ویدیو مشاهده می کنید 3 دوست با یکدیگر برای سرقت از یک ساختمان واقع در لندن می روند و اما با درب های بسته روبرو می شوند.

دزدی احمقانه

 برخورد آجر با سر و دست دزد احمق

پس از آنکه این 3 دوست به محل مورد نظر می رسند،2 نفر از آنها پیاده می شوند و نفر سوم بر روی موتور منتظر دوستانش می ماند . در همین حین دو نفر پیاده،برای ورود به ساختمان درب های شیشه ای قوی را مشاهده می نمایند که تصمیم می گیرند برای ورود به ساختمان از آجر استفاده نمایند.ناگهان نفر دوم که فاصله کمی با نفر اول داشت ، اجر را پرتاب می کند که آجر با سر دوست آنها برخورد می کند!!

پس از اینکه آجر به سر همکار و دوست آنها برخورد می کند،وی بر روی زمین افتاد و شخص پرتاب کننده آجر هر چقدر تلاش برای بیدار کردن او می کند بی فایده می شود و زمانیکه از نزدیک شدن نگهبان آگاه می شود به سمت موتور می دود و با دوست خود فرار می کند و به ناچار دوست خود را بر روی زمین رها می کند.

این ویدیو توسط دوربین مدار بسته ساختمان ضبط و ثبت شده است و هنوز حال فرد رها شده مشخص نیست و لازم به ذکر است که بگوییم هیچ یک از نگهبانان آسیب ندیدند.

ویدیو دزدی ای که نام سارقان آن 3 احمق شد

3 دزد احمق توسط دوربین مخفی شکار شدند

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی