گرفتن دستگیره اتوبوس
دختر چینی وقتی وارد اتوبوس شلوغ می شود برای ایستادن و گرفتن دستگیره اتوبوس از یک راهکار بسیار جالب استفاده می کند که نگاه همه مسافران به او جذب می شود.

راهکار جالب دختر جوان چینی برای گرفتن دستگیره اتوبوس 

آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که در ساعات اوج شلوغی از اتوبوس های میان شهری و یا متروهای زیرزمینی استفاده کنید؟! اگر شما تاکنون حتی یک بار هم در ساعات اوج شلوغی از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده باشید، حتما تجربه میزان سختی و دشواری ایستادن در این وسایل نقلیه عمومی را دارید.

اما بعضی اوقات بقدری این وسایل نقلیه عمومی شلوغ هستند که حتی دستگیره ای وجود نخواهد داشت که شما بتوانید از آن برای ایستادن استفاده کنید و ناچارا باید تمرکز کنید تا در حین شتاب گرفت و ایستادن ناگهانی به سمت و سویی پرتاب نشوید.

با این وجود راه و چاره چیست؟! اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنید، چه راه حلی را برای مقابله با این مشکل بر می گزینید؟! قطعا را ه و روش های هر یک از شماها متفاوت است و عملی شدن آنها به تعداد افراد حاضر در آن وسیله نقلیه بستگی دارد.

راهکار جالب در اتوبوس

ایده ناب برای ایستادن در اتوبوس شلوغ

اما دختر چینی برای مقابله با این مشکل دست به ایده ای ناب زد که ویدیو آن هزاران بار در صفحات مجازی منتشر شد و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند. 

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید دختر جوان چینی پس از ورود به اتوبوس، با جمعیت بسیار زیادی روبرو می شود که حتی دستگیره ای باقی نمانده بود که وی بتواند از آن برای ایستادن کمک بگیرد.

پس از گذشت چند ثانیه دختر جوان چینی تصمیم به استفاده از ایده نوآورانه و ناب خود می گیرد و ناگهان ابزار چاه بازکن با دسته ای بلند را به سقف اتوبوس می چسباند و از آن برای ایستادن کمک می گیرد.

پس از آنکه وی چاه بازکن را به سقف می چسباند، ناگهان تعداد زیادی از نگاه های مسافران به او جذب می شود.

ویدیو راهکار جالب دختر جوان چینی برای گرفتن دستگیره اتوبوس

ایده ناب برای ایستادن و گرفتن دستگیره در اتوبوس

4.360
این مطلب مفید بود ؟528
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی