نمناک سرگرمیگوناگون دستگیری مسافر هواپیما به دلیل پرتاب سکه !
خانم 66 ساله ای به نام یانگ، روز گذشته به دلیل پرتاب کردن 6 سکه به داخل موتور هواپیما توسط پلیس چین دستگیر شد.

دستگیری مسافران هواپیما به دلیل پرتاب سکه به موتور!

در میان وسایل نقلیه ای که هم اکنون در سرتاسر جهان در حال فعالیت می باشند، می توان به هواپیما اشاره کرد که یکی از وسایل نقلیه محبوب و شناخته شده در سطح جهان می باشند که روزانه تعداد زیادی از مسافران را در اقصی نقاط کره زمین منتقل می کنند و توانسته اند به بهترین شیوه ممکن در کاهش زمان انجام گیری کارها نقش ایفا نمایند.

با این حال این وسایل نقلیه نیز متقابلا می بایست در طی برنامه ای مشخص و صحیح تست و  بررسی کامل بر روی آن انجام گیرد تا از آسیب ها و سوانح احتمالی که می توانند جان ده ها انسان را به خطر بیندازند، خودداری شود.

اما روز گذشته خبر بسیار عجیبی از فرودگاه بین المللی هوهوت بایتا چین در رسانه ها و شبکه های مجازی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانم 66 ساله ای به نام یانگ، روز گذشته با اقدام عجیبی که توانست به شدت خبرساز شود، به مدت 2 ساعت تاخیر در پرواز هواپیما ایجاد نمود! این خانم 66 ساله خرافاتی، به این باور بود که اگر سکه را به داخل موتور هواپیما بیندازد می تواند سفر کاملا ایمنی را برای خود و سایر مسافران به ارمغان بیاورد و این در صورتی است که سکه ها می توانند به خودی خود باعث صدمه رساندن به موتور هواپیما شوند.

وی این 6 سکه را زمانیکه در حال بالارفتن از پله های هواپیما بود، به درون موتور پرتاب نموده بود و پیش از هر گونه حادثه تلخی که می توانست جان این مسافران را به خطر بیندازد، دستگیر شد و در طی دو ساعت این 6 سکه خارج شدند.

با این وجود چنین مشکلی برای اولین بار رخ نداده است و ماه گذشته یک مسافر چینی به علت پرتاب کردن دو سکه به دورن موتور هواپیما محکوم به پرداخت 5600 پوند گردید و گفته می شود تمام اقدامات قانونی صورت خواهند گرفت.

دستگیری مسافر هواپیما به دلیل پرتاب سکه به موتور!

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف