نمناک سرگرمیبدون شرح عاقبت دردناک مردی که سر به سر تمساح گذاشت ! + فیلم 16+
دست در دهان تمساح ، گیر کردن دست در دهان تمساح
در اجرای نمایشی مردی که مسئول کنترل تمساح ها بود در مقابل تماشاچیان دست به کار خطرناکی زد و متاسفانه حادثه دلخراشی برایش اتفاق افتاد.

عاقبت نمایش خطرناک مرد جوگیر با تمساح!  

به گزارش میرور ؛ روز گذشته مردی 45 ساله در تایلند برای اجرای نمایش در مقابل چشمان تماشاچیان حاضر در صحنه ، دست به کار بسیار خطرناکی زد که ویدئو آن به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت و به طبع با واکنش های زیادی از طرف کاربران صفحات مجازی روبرو شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته مرد 45 ساله ای به نام "تاو" برای برگزاری نمایش خطرناک در مقابل چشمان تماشاگران در پارک "Phokkathara"،تصمیم گرفت تا دستش را در دهان تمساح غول پیکر کند.بطور کل ، طبق آخرین آمار این افراد بیشتر برای جلب توجه علاقمند به انجام چنین کارهایی هستند تا بتوانند هم در کشور خود و هم در صفحات مجازی یکی از محبوب ترین اشخاص باشند.

با این حال تصمیم این مرد جدی شد و همان گونه که در ویدئو مربوطه مشاهده می کنید،وی دست راستش را تا بازو در دهان تمساح غول پیکر می کند.اما متاسفانه با حرکت دادن زیاد دستش در دهان تمساح،گویی باعث آزار و اذیت آن می شود که در نهایت کاری که هیچ انتظار نمی رفت،رخ داد.تمساح غول پیکر پس از آنکه دست تاو تایلندی در دهانش باعث آزار و اذیتش شده بود را متاسفانه له کرد!

نمایش خطرناک با تمساح

گیر کردن دست مرد در دهان تمساح 

پس از آنکه دندان های تیز و برنده تمساح غول پیکر به دستان مرد تایلندی فشار بسیاری وارد کرد،مرد تایلندی برای خارج کردن دستش از دهان تمساح،آنرا به شدت از دهان تمساح بیرون آورد.بیرون کشیدن دست توسط وی آیا کار مناسبی بوده؟اگر شما بودید چه کاری برای خارج کردن دستتان از دهان تمساح انجام می دادید؟!

راهی که مرد تایلندی برگزید،یکی از راه هایی می باشد که شاید اگر ما نیز در این وضعیت قرار می گرفتیم نیز بر می گزیدیم.

اینک وی پس از جراحی و پانسمان کافی بهبود یافته است و طبق گفته رئیس پارک دو هفته دیگر مجددا کارش را شروع خواهد کرد.

 

ویدئو له شدن دست مرد در دهان تمساح ؛ 

لحظه وحشتناک گیر کردن دست مرد در دهان تمساح + فیلم 16+

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف