نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون درگیری سعید عبدولی و انصاری در انتخابی تیم ملی + فیلم
دعوای سعید عبدولی ، قهرمان جهان و المپیک
سعید عبدولی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک ریو 2016 در جریان مسابقات انتخابی تیم ملی به دلیل دعوا در تشک کشتی دیسکالیفه شد.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1397

دعوای سعید عبدولی با ایمان انصاری در انتخابی تیم ملی

سعید عبدولی کشتی گیر با تجربه و جنگنده کشور ایران در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان روز گذشته در حالی که بخاطر اضافه وزن و قوانین وزن کشی جدید کشتی در وزن 87 کیلوگرم پا به این میدان گذاشت، عبدولی در در دور اول مقابل مهدی فلاح کشتی گیر خوب تهرانی در حالی که تا ثانیه های پایانی 3 بر 1 عقب بود در جریان این کشتی به شدت به داوری اعتراض داشت و در ثانیه های آخر خودش را به آب و آتش زد و در آخر توانست حریف را خاک کند و با نتیجه 3 بر 3 پیروز میدان شود.

سعید عبدولی در دور دوم هم که با با ایمان انصاری از تهران کشتی می گرفت از همان اول کشتی به شدت معترض بود و در حالی که فقط 30 ثانیه از کشتی گذشته بود با نتیجه 2 بر 0 مقابل ایمان انصاری عقب بود که در یک لحظه به حریف خود حمله ور شد و با او گلاویز شد، عبدولی که به شدت از عقب بودن خود ناراحت بود با ایمان انصاری روی تشک کشتی دعوا و جنجالی راه انداخت که در آخر با تصمیم داور و رئیس تشک هر دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند و از دور رقابت ها حذف شدند.

 

دعوا سعید عبدولی

درگیری عبدولی و ایمان انصاری در انتخابی تیم ملی کشتی

نکته جالب توجه این جنجال این است که ایمان انصاری در حالی که به خاطر جنجال سعید عبدولی دیسکالیفه شده بود و در حالی که قصد رفتن به رختکن مسابقات را داشت، انصاری به محض اینکه وارد رختکن مسابقات شد مورد حمله برادران سعید عبدولی قرار گرفت، کرامت عبدولی و سامان عبدولی برادران سعید عبدولی در رختکن مسابقات به ایمان انصاری حمله کردند و او را مورد ضرب و شتم خود قرار دادند.

فیلم درگیری سعید عبدولی و ایمان انصاری در انتخابی تیم ملی کشتی

فیلم دعوای سعید عبدولی و ایمان انصاری در مسابقه کشتی

منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 107 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف