دعوای فامیل عروس و داماد
مراسم عروسی مجللی در ترکیه در حال برگزاری بود که ناگهان دعوای شدیدی بین فامیل های عروس و داماد برپا شد و همه چیز را برهم زد.

درگیری شدید بین فامیل عروس و داماد سر انتخاب موزیک

می دانید که زیباترین شب هر جوانی شب عروسی اوست و مدتها برای برگزاری آن برنامه ریزی می شود تا بدون هیچ مشکلی خاطره ساز شود اما همیشه همه چیز طبق خواسته ی عروس و داماد پیش نمیرود ؛ حتما در اطرافتان شاهد عروسی هایی بوده اید که با دعوا همراه بوده و موجب ناراحتی و برهم خوردن زندگی زوج جوان شده در این بخش از نمناک نمونه ای از آن را خواهید خواند.

دعوای فامیل عروس و داماد به علت موسیقی 

جشن عروسی به هرج و مرج تبدیل شد زمانی که موسیقی پخش شد!
فیلم های ضبط شده توسط گوشی های هوشمند که توسط یک شاهد عینی فیلم برداری شده است، شمار مهمانانی که دعوا می کنند و صندلی های پلاستیکی را در جشن در آدانا، ترکیه پرتاب می کنند را نشان می دهد. پلیس برای مقابله با این خشونت سریع در محل حاضر شد و تلاش کرد مهمانان عروس و داماد را کنترل کند.
دعوای فامیل عروس و داماد

دعوای فامیل های عروس و داماد 

به نظر می رسد این اختلاف نظرها به این دلیل آغاز شد که عروس و داماد از مناطق مختلف ترکیه بوده و هر دو خواستار موسیقی سنتی خود شدند.توافق صورت گرفته بود که دی جی بین این دو بنوازد، اما تنها موجب خصومت بیشتر و اتهاماتی شد که برخی از مهمانان تنها با موسیقی خود می رقصیدند بنابراین در عروسی نزاع صورت گرفت طوری که صندلی ها را به سمت یکدیگر پرتاب می کردند ومجلس عروسی به یک دعوا حسابی تبدیل شد.
جزئیات بیشتری از این درگیری در مراسم عروسی که از قرار معلوم میهمانان زیادی هم داشته منتشر نشده است و تنها توضیحات کوتاه و تصاویری بود که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده کردید.

 

دعوای شدید بین فامیل عروس و داماد سر انتخاب موزیک

1.858
این مطلب مفید بود ؟2137
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی