رامسین کبریتی

دفاع صابر از ستایش + تصاویر

کد مطلب : 7243زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر صابر در سری اول کمی خنثی تر از ستایش 2 عمل می کرد و نقش پررنگی نداشت، هدفمند بوده است و آقای مطلبی نویسنده سریال از این ویژگی هدفی را دنبال می کرد.

مجموعه تلویزیونی ستایش 2 به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب و کارگردانی سعید سلطانی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که ادامه سری اول آن میباشد.

رامسین کبریتی  بازیگر نقش صابر در سریال ستایش 2 درباره ویژگی های نقش خود گفت:صابر کاراکتری است که در دراز مدت هویت پیدا می کند و به بیننده معرفی می شود. درست در جایی که بیننده انتظار چنین رفتاری را از او ندارد.
وی ادامه داد:صابر این بار عاشق می شود و به خاطر عشق خود حتی کاری می کند که ممکن است نابودی اش را به دنبال داشته باشد. ریسک می کند و نتیجه آن را هم به جان می خرد.

رامسین کبریتی و فریبا نادری در سریال ستایش

وی در بخش دیگری از گفت وگوی خود با اشاره به تغییر و تحول نقش صابر در سری دوم این سریال، اضافه کرد:اگر صابر در سری اول کمی خنثی تر از «ستایش 2 » عمل می کرد و نقش پررنگی نداشت، هدفمند بوده است و آقای مطلبی نویسنده سریال از این ویژگی هدفی را دنبال می کرد. صابر کاراکتری است که در درازمدت هویت پیدا می کند و به بیننده معرفی می شود.

رامسین کبریتی و مهدی پاکدل در سریال ستایش

کبریتی در پایان درخصوص این شخصیت توضیح داد:شخصیت صابر به واسطه فریب خوردن این گونه نمی شود. بلکه او در اوج جوانی ناچار بوده همیشه گوش به فرمان پدرش باشد.

در رابطه با همسرش هم همیشه تابع بوده و به دلیل نداشتن مادر و سلطه پدرش سرخوردگی دارد اما این بار عاشق می شود و به خاطر عشق خود حتی کاری می کند که ممکن است نابودی اش را به دنبال داشته باشد. ریسک می کند و نتیجه آن را هم به جان می خرد.

رامسین کبریتی و مهدی سلوکی در سریال ستایش

22 سال از فرار ستایش و فرزندانش می گذرد. اینک هر سه با هویتی دروغین و با نام فامیل رودباری زندگی می کنند. ستایش آسوده خاطر از اینکه با تغییر هویت خود و فرزندانش برای همیشه ازچنگ حشمت فردوس گریخته اند. او حالا صاحب رستورانی در رامسر است و اعتبار و شهرتی نیکو دارد و هرگز تصور نمی کند که سرنوشت، یکبار دیگر او و حشمت فردوس را رودر روی هم قرار دهد.

دفاع صابر از ستایش + تصاویر

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
برگرفته از بانی فیلم - / ک
برچسب : سریال ستایش
وبگردی