دفترچه یادداشت
یک شرکت ژاپنی که کار اصلی اش تولید مدل های معماری است، این بار با استفاده از فناوری برش لیزر، دفترچه یادداشت هایی ساخته است که هر کسی از نوشتن یادداشت در آن لذت می برد.

جالب ترین و خلاقانه ترین دفترچه یادداشت دنیا

ژاپن علاوه بر اینکه جزو کشورهای دلپذیر به شمار می رود مردمش هم بسیار خلاقند. آنها همیشه ایده هایی در سر دارند و به تولید کالاهای بی نظیری می پردازند که تقریبا به ذهن هیچ کسی خطور نمی کند.

ژاپنی ها راه جدیدی برای لذت بردن از نوشتن یادداشت پیدا کرده اند. آن ها از تکنولوژی برش لیزر برای ساخت دفترچه هایی استفاده کرده اند که در نگاه اول یک مکعب مربع ساده از کاغذهای یادداشت به نظر می رسد، اما هرچه کاغذ ها را استفاده کنید، شیئی درون آن ظاهر می شود و وقتی همه کاغذ ها را استفاده کردید می توانید شکل پنهان در آن را به طور کامل ببینید.

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت جالب و خلاقانه ساخت ژاپن

این کاغذهای یادداشت توسط شرکت ژاپنی تریاد تولید شده اند که کار اصلی آن ها تولید مدل های معماری است و این دفترچه ها هم شامل آثار معماری مشهور ژاپن مثل معبد کیومیزودرا در کیوتو، معبد آساکوزا در توکیو و برج توکیو می شود. هریک از این دفترچه ها از 100 ورقه کاغذ تشکیل شده اند که هر یک از آن ها با بقیه فرق دارد. علیرغم ارزان بودن تکنولوژی برش لیزر، قیمت این دفترچه ها گران است.

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت 

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت

تکنولوژی

جالب ترین و زیباترین دفترچه یادداشت دنیا + تصاویر

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
برگرفته از برترینها - / ل
وبگردی