نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلتنگی رامبد جوان برای بازیگران خانه سبز
رامبد جوان ، سریال خانه سبز
مدتی است سریال خانه سبز از تلویزیون پخش مجدد میشود، رامبد جوان در گفتگویی از خاطراتش در سریال خانه سبز گفت و اظهار کرد این مجموعه با سریال های ماهواره برابری می کرد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1393

رامبد جوان بازیگر سریال خانه سبزنسبت به پخش مجدد این سریال ابراز خوشحالی کرد

و از جای خالی هنرمندان از دنیا رفته این مجموعه سخن گفت. 

وی درباره موفقیت این اثر گفت:من افسوس می خورم که دیگر اثری مثل این سریال اتفاق نیفتاد و ساخته نشد، در آن زمان ماهواره نبود و تلویزیون تنها چند شبکه داشت و به همین دلیل برنامه سازان خود را موظف می کردند که هر اثری نسازند بلکه با کیفیت کار کنند و تماشاگر هم با عشق و علاقه و جدیت فیلم و سریال ها را دنبال می کرد. 
 
سریال خانه سبز
 
 
بازیگر سریال «خانه سبز» اظهار کرد:آن زمان یک سریال بین انبوه برنامه ها در شبکه های مختلف گم نمی شد و تولیدکننده خود را موظف می کرد که اثر خوب تحویل دهد چون می دانست که کارش قضاوت می شود.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره ویژگی های سریال «خانه سبز» و خاطرات خود در زمان تولید این مجموعه اشاره و عنوان کرد:در آن زمان همه ما با همدلی در کنار هم قرار گرفتیم و به نظرم بیژن بیرنگ حرف های مهم و تازه ای در زمان خودش بیان می کرد که هنوز هم اهمیت دارد. اینکه سهم زنان و یا حتی سهم ما آدم ها از زندگی چیست و یا داستان زنی که با فرزندش تنها زندگی می کند و اینکه آیا حق دارد که دوباره ازدواج کند یا خیر؟ فکر می کنم فرهنگ ما هنوز درگیر درستی و چگونگی این موضوعات است.
 
خسرو شکیبایی
 
بازیگر «کت جادویی» با اشاره به اینکه در زمان پخش سریالی چون «خانه سبز» ماهواره ها چندان اهمیتی برای مردم نداشتند، گفت:آن زمان بیشترین خوراک رسانه ای مردم سریال های تلویزیون بود و سازندگان از این بابت دقت بیشتری می کردند. آن زمان ماهواره هم وجود داشت و ما در سریال قسمتی را هم به آن اختصاص داده بودیم و من فرید جنگل برد شده بودم. با این حال تلویزیون تولیداتی داشت که با ماهواره برابری می کرد و فکر می کنم مردم هر کشوری هم ترجیح اولشان این است که محصولات تولیدی کشور خود را مصرف کنند.
 
رامبد جوان
 
وی ادامه داد:اگر تلویزیون ما سریال های خوب با بازیگران ایرانی و لحن ایرانی بسازد قطعا مردم ما همان ها را ترجیح می دهند تا دیدن سریال های ترکیه ای و دوست دارند که بازیگر ایرانی و فرهنگ خودشان را ببینند.
جوان در پایان با بیان اینکه خیلی خوشحال است که این سریال دوباره به پخش می رسد به نبود بازیگرانی چون حمیده خیر آبادی، داریوش اسدزاده، خسرو شکیبایی و مسعود رسام اشاره کرد و گفت:جای این افراد بسیار خالیست و دل ما برایشان بسیار تنگ است.

دلتنگی رامبد جوان برای بازیگران خانه سبز

برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 32 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف