مهران مدیری

دورهمی مهمان ویژه تلویزیون در شب یلدا

تاریخ انتشار : 19 آذر 1398کد مطلب : 27029زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهران مدیری بعد از ماه ها دوری از تلویزیون با ویژه برنامه دورهمی مهمان شب یلدای تلویزیون میشود.

پخش ویژه برنامه دورهمی در شب یلدا

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از برنامه های پرطرفدار در شبکه نسیم بود که در سه فصل ساخته شد و روی آنتن این شبکه رفت. این برنامه پرطرفدار بعد از ماه ها با یک ویژه برنامه شب یلدایی مهمان خانه های مردم در شبکه نسیم میشود.

در حالی که چند ماه پیش خبرهایی از بازگشت دورهمی به تلویزیون به گوش میرسید روز گذشته خبرهای تایید شده ای از سوی مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی برای بازگشت این برنامه منتشر شد و طبق این گفته ها ویژه برنامه دورهمی شب یلدا روی آنتن میرود.

مهران مدیری

آخرین برنامه دورهمی با حضور عادل فردوسی پور مجری برنامه نود فروردین ماه سال گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت و بعد از وقفه ای یکساله در نهایت نوروز 98 و همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) ویژه برنامه ای با اجرای مهران مدیری پخش شد.

مهران مدیری

اولین روزهای تیرماه بود که ناصر قدیر کاشانی سرمایه گذار برنامه دورهمی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش خبر از ساخت فصل جدید دورهمی داد و این خبر طرفداران مهران مدیری و دورهمی را حسابی خوشحال کرد.

عوامل برنامه دورهمی

اولین فصل برنامه دورهمی اسفندماه سال 94 روی آنتن شبکه نسیم رفت و با استقبال مخاطبان توانست سه فصل پربیننده را پشت سر بگذارد و ویژه برنامه جدید دورهمی مهمان شب یلدای تلویزیون میشود.

مهران مدیری با ویژه برنامه دورهمی در شب یلدا روی آنتن میرود

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی