دوری از بهترین دوست
دوستی در هر سن و سالی زیبایی خاص خود را دارد به خصوص اگر ابراز علاقه و شوق دیدار به زیبایی صحنه ای باشد که این 2 کودک خردسال خلق کردند.

وقتی بعد از دو روز دوری بهترین دوستتو میبینی!

کودکان منبع احساسات کشف نشده ای هستند که گاها برخی از رفتارها و واکنش هایشان می تواند برای ما درس عبرتی باشد که سالیان سال شاید آنرا تجربه نکرده ایم و به دست فراموشی سپرده ایم. با این حال آنها هیچ زمان نمی توانند احساسات خود را از سایر کودکان پنهان سازند و در هر شرایطی از آن رونمایی می کنند.

با این حال اخیرا تصاویری از دو دوست که یکدیگر را به مدت دو روز مشاهده نکرده بودند، در صفحات مجازی منتشر شد که دست به اقدامی جالب و دوستانه می زنند. از قرار معلوم این دو کودک احساسی بعد از دو روز دوری از یکدیگر، در نهایت موفق به دیدار یکدیگر می شوند و به شدت یکدیگر را در آغوش می گیرند.

احساس صادقانه

این ملاقات به قدری جالب بود که آنها برای در آغوش گرفتن یکدیگر ابتدا بقدری می دوند که سریع تر از این دوری فاصله بگیرند و در نگاه اول شاید این گونه تصور کنید که ممکن است آنها سال های طولانی یکدیگر را مشاهده نکرده اند و اما این گونه نیست و آنها تنها دو روز از یکدیگر دور بودند و به این دوری پایان دادند.

دوری دو دوست

این دو دوست با یکدیگر به کلاس موسیقی می روند و عاشق موسیقی هستند و در کنار آن، آنها به معنای واقعی کلمه دوست و رفیق یکدیگر هستند و بی شک احساسات آنها صادقانه می باشد و نسبت به هم احساس دوستانه ای را دارند. با این وجود این درس جالبی است که کمی زندگی را راحت تر سپری کنیم و به دنبال دوستی و علائق خاص خودمان برسیم و چنین چیزی با ارزش تر از هر جاه و مقامی می باشد...!

وقتی بعد از دو روز دوری بهترین دوستتو میبینی!

4.759
این مطلب مفید بود ؟563
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی