دوقلوهای از شکم بهم چسبیده
این خواهران دوقلوهای به صورت بهم چسبیده به دنیا آمدند اما خوشبختانه با عمل جراحی موفقت آمیز توانستند از یکدیگر جدا شوند.

جدا کردن موفقیت آمیز دوقلوهای از شکم بهم چسبیده

بار دیگر تولد دوقلوهای بهم چسبیده تیم جراحی متخصصی را برای جدا کردن آنها آماده و وارد عمل کرد تا در جریان جراحی حساس این دو خواهر از شکم بهم پسبیده جدا شوند و به زندگی طبیعی بازگردند ، عمل جراحی که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
اتاق عمل برای زایمان زن بارداری که قرار بود دوقلو به دنیا بیاورد آماده شد و مثل همیشه جراحی انجام شد اما دوقلوهای به دنیا آمده مثل دوقلوهای دیگر نبودند و اتصال بین آنها زایمان را کمی دشوار کرد ، خواهران دوقلو به صورت از شکم چسبیده بهم به دنیا آمده بودند برای همین برنامه ای برای جراحی سنگین تری لحاظ شد و تیمی متخصص برای جداسازی آنها آماده.
تصاویر خواهران دوقلو بهم چسبیده

عکس خواهران دوقلو بهم چسبیده 

3 روز بعد از تولد آنها در یکی از بیمارستان های هند پس از انجام بررسی و آزمایشات و عکسبرداری ها نوزادان برای جداسازی آماده شدند ؛ جراحی سختی که تصاویر بخشی از آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید 5 ساعت به طول انجامید تا در نهایت تیم جراحی با موفقیت آنها را از هم جدا کرد.
دکتر "وایبهاو" سرپرست این جراحی گفت :عمل جداسازی به خوبی و با موفقیت انجام شد و خواهران دوقلو بدون هیچ مشکلی بعد از یک هفته بستری به خانه خواهند رفت. او از نتیجه ی این جراحی ابراز خوشحالی کرد و گفت شادی ما در عکس سلفی که بعد از جراحی گرفتیم به خوبی واضح است چرا که توانستیم این دو نوزاد را که به سختی قادر به حرکت بودند از هم جدا کنیم.
خواهران دوقلوی بهم چسبیده از شکم

خواهران دوقلویی که بهم چسبیده به دنیا آمدند

تولد دوقلوهای بهم چسبیده، که پوست و اندام های داخلی با هم مخلوط می شوند، نادر است که خوشبختانه این دوقلوها تنها ارتباط پوستی با هم داشتند و جداسازی آنها مشکلی ایجاد نمیکرد.
خواهران دوقلو بهم چسبیده

عمل جراحی برای جدا کردن دوقلوهای بهم چسبیده 

 

تصاویر جالب از جداسازی دوقلوهای از شکم بهم چسبیده در هند

3.6103
این مطلب مفید بود ؟7429
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی