دونالد ترامپ
تصاویر منتشر شده از دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در زمان خورشیدگرفتگی را به خاطر دارید؟ حالا نمونه ی کوچک این دو چهره سیاسی آمریکا را خواهید دید .

ملانیا و دونالد ترامپ فسقلی

یکی از سوژه های طنز مربوط به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مربوط به زمانی بود که او با چشم غیرمسلح به خورشیدگرفتگی نگاه کرد تا به قول خودش ثابت کند که هنوز فردی قوی است و این موقعیت ها هیچ آسیبی به او نمیرساند.

دونالد ترامپ بدون توجه به توصیه های کارشناسان و صحبتهای دخترش ایوانکا با برداشتن عینک خود وبا چشم غیر مسلح به خورشید گرفتگی خیره شد . ملانیا نیز از او خواست تا این کار را انجام ندهد اما او به رغم درخواستهای خانواده و بی توجه به صحبت های کارشناسان حاضر در محل با چشم بدون عینک به خورشید گرفتگی نگاه کرد ، البته او ابتدا عینک به چشم داشت ولی بعد تصمیم گرفت عینک را از روی چشمانش برداشته و مستقیم خورشید گرفتگی را تماشا کرد. خیره شدن ترامپ به کسوف بود سوژه ی جدیدی بود که در لحظات خورشید گرفتگی توسط دوربین ها شکار شد. تصاویر منتشر شده از او در این حالت ایده ای بود برای افرادی که میل به طنز در شبکه های مجازی داشتند ؛ یکی از جالب ترین آنها را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.

دونالد ترامپ

عکس ملانیا و دونالد ترامپ حین تماشای خورشیدگرفتگی

دونالد ترامپ

تقلید خواهر و برادر کوچک از ژست ملانیا و دونالد ترامپ برای تماشای کسوف

بدل خنده دار ملانیا و دونالد ترامپ در سایز کوچک + عکس

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
وبگردی