نمناک اخبارسیاست ملانیا رفتار دونالد ترامپ را تلافی کرد + عکس
دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ و همسرش
ملانیا ترامپ که بارها در سفرهای خارجی با رفتار تحقیر آمیز دونالد ترامپ مواجه شده بود این بار در کره جنوبی رفتار همسرش را تلافی کرد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

تحقیر دونالد ترامپ توسط همسرش

بار دیگر کدورت میان رئیس جمهور آمریکا و همسرش در سفر خارجی نمود پیدا کرد. «دونالد ترامپ» به همراه همسرش «ملانیا» در سفر به شرق آسیا وارد سئول پایتخت کره جنوبی شده بود؛ اکنون تصاویری منتشر شده که نشان می دهد حین سخنرانی ترامپ برای جمعیتی از حاضران در کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی، ملانیا بدون نگاه کردن به او و به شکلی که کاملا تحقیر در آن مشهود است از کنار ترامپ عبور می کند بدون اینکه حتی نیم نگاهی به ترامپ بیاندازد. این اقدام می تواند تلافی اقدام تحقیرآمیز ترامپ در ژاپن باشد.

دونالد ترامپ

ترامپ و همسرش در کره جنوبی

این تصاویر پس از آن منتشر شده که ترامپ هم در ژاپن و در دیدار با امپراطور این کشور بدون اینکه در انتظار پیاده شدن ملانیا بماند، به سمت امپراطور رفت و به تنهایی با او دست داد. پیشتر در یک سفر خارجی دیگر هم دعوای میان این دو نمود پیدا کرده بود.

در خرداد ماه در «تل آویو» در سرزمین های اشغالی که نخستین سفر خارجی ترامپ محسوب می شد، ترامپ حین عبور از میان جمعیت و در حالی که دوربین ها بر روی آنها زوم کرده بود، می خواست دست ملانیا را بگیرد که او دستش را پس زد.این صحنه بعدا در ایتالیا هم دیده شد. کدورت میان رئیس جمهور آمریکا و همسرش در ملا عام بارها نمود پیدا کرده است. 

ملانیا رفتار دونالد ترامپ را تلافی کرد + عکس

برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف