دونالد ترامپ
دونالد ترامپ بار دیگر سوژه شد ، ویدئویی متفاوت از رئیس جمهور آمریکا به سرعت بادی که آبروی او را برد در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

برملا شدن راز موهای ترامپ هنگام سوار شدن به هواپیما!

بازهم موهای ترامپ سوژه شد ، موهایی که از همان روز اول حضور او در برنامه های قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بارها مورد تمسخر قرار گرفته بود و برای هدایت این نظرات به سمتی دیگر پزشک او و حتی ایوانکا در موردش صحبت کردند این بار با وزش باد شدید مورد توجهات قرار گرفت.
Bizarre reality of Donald Trump's hair revealed as his wispy locks are blown apart by plane engine
دونالد ترامپ

لحظه لو رفتن کچلی دونالد ترامپ

وزش باد کچلی موهای دونالد ترامپ را برملا کرد

به گزارش میرر ویدئوی پربازدید روز گذشته متعلق به لحظاتی بود که رئیس جمهور آمریکا در یک روز بادی قصد سوار شدن به هواپیما را داشت ، بادی که با وزش بی موقع خود راز پشت موهای دونالد ترامپ را فاش کرد. 
روزنامه نگار حاضر در محل "اشلی فاینبرگ"در توصیف این ویدئو در حساب توئیتری خود نوشت:صادقانه بگویم، ویدئوی وحشتناکی از رئیس جمهور بود! شدت وزش باد، بخشی از موهای پشت سر رئیس جمهور را بلند کرد و پوست صورتی و بدون موی سر وی کاملا نمایان شد. به نظر می رسد دونالد ترامپ به شیوه خاصی موهای خود را شانه می زند تا طاسی پشت سرش مشخص نشود.
دونالد ترامپ

آبروریزی جدید برای دونالد ترامپ در مورد موهایش

به گفته بسیاری پزشک دونالد ترامپ بارها در مورد عوارض مصرف داروی ضد طاسی به او هشدار داده است اما از قرار معلوم آقای رئیس جمهور اهمیتی به این هشدار ها نمی دهد و تنها چیزی که برایش مهم است حفظ ظاهر به عقیده ی خودش مناسب است. چهره های سیاسی آمریکا حتی درباره موهای نازک و پراکنده ترامپ گمانه زنی های متعددی کرده اند، این در حالی است که انتشار ویدئوی جدید از رئیس جمهور آمریکا موهای اندک و میزان کچلی پشت سر او را برملا کرده است. 
در این ویدئوی جدید، دونالد ترامپ در حالی از پله های ایر فورس وان بالا می رود که وزش باد باعث به هم خوردن موهای او می شود و کچلی پشت سر او کاملا نمایان می شود.

ویدئوی فاش شدن راز کچلی موهای دونالد ترامپ  

آبروریزی و لو رفتن کچلی موهای دونالد ترامپ با باد +فیلم

364
این مطلب مفید بود ؟3925
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی