دوپینگ میلیچ

پایان سکوت درباره ماجرای دوپینگ میلیچ در استقلال

تاریخ انتشار : 24 دی 1399کد مطلب : 61849زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس ایفمارک در مورد وضعیت دوپینگ میلیچ توضیح داد.

ایلنا: دکتر زهره هراتیان در خصوص ماجرا دوپینگ هروویه میلیچ، بازیکن استقلال اظهار داشت:بحث دوپینگ در سطح ملی و لیگ حرفه ای ما در سطح آموزش به ایفمارک مربوط است. ستاد ملی دوپینگ یعنی نادو که وابسته به فدراسیون پزشکی، ورزشی است مسئول اخذ تست های دوپینگ است و آنها نمونه ها را به آزمایشگاه می فرستند و جواب را می گیرند و به شکل محرمانه به سازمان لیگ اعلام می کنند و به باشگاه ها می رود و اصلا چیزی نیست که ایفمارک یا کمیته پزشکی ورزشی فدراسیون فوتبال یا امور پزشکی سازمان لیگ دخل و تصرفی در آن داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا با گذشت زمان روال برگزاری مسابقات با وجود کرونا عادی تر از قبل شده یا نه گفت:روال خیلی غیرعادی تر شده است چرا که درگیر لیگ برتر، دسته یک، دسته دو، دسته سه، بانوان، فوتسال و... هستیم و اگر قبلاً به اندازه 10 نفر کار می کردیم الان به اندازه 20 نفر کار می کنیم چون تعداد نیروها محدود است ولی لیگ ها چون نمی توانیم بین لیگ برتر و سایر آنها در بحث کرونا تفاوتی قائل شویم کارمان سخت است.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد همکاری تیم ها گفت:اتفاقا تیم ها همکاری شان بسیار خوب است و کمیته انضباطی هم کارش روی روال افتاده و در مواقع لازم تذکرات را می دهد و تیم ها متوجه شدند که باید بپذیرند اگر می خواهند لیگ حرفه ای ما منظم برگزار شود و کمترین آسیب دیدگی را داشته باشیم باید بی هیاهو و جنجال رسانه ای با ستاد مبارزه با کرونا در ورزش همکاری کنند تا کمترین آسیب متوجه لیگ و بازیکنان شود.

هراتیان در پایان با اشاره به مستقل بودن فوتبال در بحث کرونا و تفاوتش با سایر رشته ها توضیح داد:فدراسیون فوتبال یک ستادی را تشکیل داده است که زیر نظر دبیرکل فعالیت می کند و کلیه مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در همه رده ها زیر نظر دستور العمل های این ستاد فعالیت می کند.

انتهای پیام/م

پایان سکوت درباره ماجرای دوپینگ میلیچ در استقلال

51
این مطلب مفید بود ؟10
وبگردی