دوچرخه بار

حمل بار وانت با دوچرخه! + تصاویر

کد مطلب : 53148زمان مطالعه : 2 دقیقه
دوچرخه باری مرد چینی در اتوبان سوژه ی شبکه های اجتماعی شد ، حجم باورنکردنی از زباله های جمع آوری شده با یک وسیله نقلیه ساده جابه جا می شد.

تصاویر عجیب دوچرخه ای که برای باربری استفاده می شود

در میان سوژه های جالب و دیدنی دوچرخه باربر با توانایی عجیب و البته خطرناک نظرها را به خود جلب کرده است. مرد دوچرخه سوار در کمال ناباوری باری سنگین و حجیم را حمل می کند و بی توجه به مسائل ایمنی جان خود را به خطر انداخته است.

Man adopts incredibly dangerous way to ride a bike as he takes huge pile of recycling to tip

دوچرخه باری

تصویری عجیب از برای که دوچرخه مرد چینی حمل می کند

مردی که با دوچرخه بار وانت جابه جا می کند

مرد دوچرخه سوار برای حمل انبوهی از زباله هایی را که جمع اوری کرده است تصمیم گرفته است به روشی خطرناک اتکا کند.خوشبختانه جاده خلوت است و خودروهایی که از کنار او عبور می کنند مسیر و فضای کافی برای برخورد نکردن به او را دارند. این تصاویر و کلیپی از کار عجیب مرد دوچرخه سوار در صفحه اینستاگرام یکی از کاربران شهر شانگهای منتشر شده است .

عکسهای حمل بار با دوچرخه مخصوص مرد چینی

دوچرخه باری

دوچرخه باری

در توضیحات منتشر کننده این عکس عنوان شده است که این نوع وسیله حمل و نقل که در حقیقت حرکت اصلی ان توسط دوچرخه ای است که راننده رکاب می زند یک بخش مخصوص کوچک پشت دوچرخه متصل می شود تا بار روی آن قرار گیرد.

انتشار دهنده این تصاویر نوشت:تا به حال چنین چیزی ندیده بودم ، جالب بود اما اگر واقع بین باشیم بسیار خطرناک و غیرعاقلانه بود.

دوچرخه یکی از روش های معمول مردمان چین برای جابه جایی بارهای کوچکشان است اما چنین باری با چنین حجمی باورکردنی نیست.

حمل بار وانت با دوچرخه! + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی