گیرکردن زن دوچرخه سوار در پل متحرک
زن دوچرخه سواری بدون در نظر گرفتن نکات ایمنی از روی پل متحرک روی رودخانه عبور می کرد که ناگهان پل حرکت کرده و زن مابین پل گیر می کند.

نجات یافتن زن جوان دوچرخه سوار پس از گیر کردن در پل متحرک

قوانین راهنمایی و رانندگی یکی از مواردی هستند که قانون گذاران مدت ها با در نظر گرفتن همه جوانب برای ما تهیه و تنظیم نموده اند تا وسایل نقلیه خود را بتوانیم به راحتی و بدون هر گونه مشکلی چه در شهر و چه در خارج شهر برانیم.

اما متاسفانه برخی هستند که به این قوانین هیچ اهمیتی از خود نشان نمی دهند و بر این باور هستند که این قوانین هیچ معنا و کاربردی ندارد و به همین دلیل روزانه صدها نفر در سطح کره زمین جان خود را به این دلیل از دست می دهند.

اما شب گذشته در ویسکانسین که یکی از شهرهای ایالات متحده است ، اتفاقی عجیب و در عین حال باور نکردنی برای خانم جوان 37 ساله ایی در پی عدم رعایت قوانین رانندگی رخ داد که فیلم ضبط شده آن توسط دوربین های شهری به شدت در صفحات مجازی انتشار یافت و به طبع ، باعث واکنش تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شد.

جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گیر کردن زن دوچرخه سوار در پل

گیر کردن زن دوچرخه سوار در پل متحرک

شب گذشته در شهر ویسکانسین واقع در ایالات متحده آمریکا اتفاقی عجیب و در عین حال باورنکردنی برای زن جوان 37 ساله پس از رعایت نکردن قوانین رانندگی رخ داد.

همان گونه که مشاهده می کنید،خانم جوان دوچرخه سوار در ابتدا بدون هیچ گونه استرسی از راهبندی که در چند متری پل متحرک قرار داشت عبور می کند که حتی ممکن بود که در آنجا به زمین برخورد کند اما تا این قسمت برای او اتفاقی پیش نیامد.بطور کلی پل هایی که بر روی رودخانه ها احداث می شوند ، به دلیل عبور مرور کشتی های بزرگ و مسافربری از پل های متحرک استفاده می کنند.

همچنین زمانیکه کشتی ها به پل نزدیک می شوند ، ابتدا مسیر توسط راهبند مسدود می شود و سپس پل متحرک شروع به باز شدن می کند.

گیر کردن زن دوچرخه سوار در پل

گیر افتادن زن با دوچرخه در پل متحرک

با این وجود این خانم جوان به راهبند هیچ اهمیت نمیدهد و تصمیم عبور از آن را می گیرد.اما خوشبختانه ، پس از این اتفاق،مامور پل متوجه عبور زن جوان و گیر کردن وی در پل متحرک می شود و برای کمک به سمت او می آید که با کمک دیگران موفق به خارج کردن زن جوان دوچرخه سوار از زیر پل متحرک می شوند. 

این اتفاق هیچ آسیب جانی در بر نداشت و اما متاسفانه به صورت زن جوان در هنگام باز شدن پل تعدادی زخم ایجاد شده بودند که پس از بیرون آوردن زن جوان فورا به بیمارستان آن اطراف انتقال یافت.

 ویدئو نجات زن جوان 37 ساله پس از گیر کردن در پل متحرک ؛

گیر کردن خطرناک زن جوان دوچرخه سوار در پل متحرک + فیلم

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
وبگردی