دو تکه شدن زبان گربه
گربه بازیگوش در حیاط خانه با مرغ دریایی درگیر می شود که سرانجام آن برای این حیوان خانگی بسیار دردناک بود.

بلایی که مرغ دریایی به سر گربه اورد!

گربه ها یکی از بازیگوش ترین حیوانات خانگی هستند که ما می توانید از آنها بدون هر گونه مشکلی نگهداری کنیم که نگهداری از حیوانات خانگی بیشتر به افراد افسرده و مسن توصیه می شود چرا که می توانند با استفاده از این حیوانات به میزان زیادی سرگرم شوند و تحرک جسمانی آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

با این حال این حیوانات بسیار بازیگوش هستند و هر چند مدت تصاویر و ویدیوهای مختلفی از این حیوانات در رسانه های مجازی به شدت منتشر می شود و می تواند با حواشی مختلفی روبرو شود. برای مثال روز گذشته تصاویر جالب و دیدنی از یک گربه بازیگوش منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلف روبرو شود.

از قرار معلوم گربه بازیگوشی به نام " سلئو " در طی درگیری که در حیاط خانه با یک مرغ دریایی داشته، مرغ دریایی بصورت وحشیانه زبان آنرا به دو قسمت تقسیم کرده بود و سپس دست به فرار میزند و گربه نمی تواند از خودش دفاع کند. اما مدتی بعد مالکین او به نام های " کیم واش بورن " و " کالیوم هدلی " متوجه خونریزی در دهان گربه شدند.

سپس او را به یک کلینیک واقع در شهر لینکلن شر انگلستان منتقل کردند که پزشک موفق به درمان آسیب و خونریزی شدید گربه شد و آنرا بازسازی نمود و اگر این عمل جراحی به روی او انجام نمیشد، طبیعتا ممکن بود سلول های موجود در زبان به سلول های مرده تبدیل شوند. با این حال علت اصلی این اتفاق، یک مرغ دریایی است که هنوز تائید نشده است.

بلای وحشتناکی که مرغ دریایی سر گربه نگون بخت آورد + عکس

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : گربه
وبگردی