دکوراسیون آرایشگاه زنانه
برای تکمیل دکوراسیون آرایشگاه زنانه به سبکی نو چند فاکتور را درنظر بگیرد، انتخاب رنگ و طرح لوازم اصلی ، سبک دکوراسیون داخلی و تزیینات دیوار و نورپردازی سالن.

جدیدترین دکوراسیون آرایشگاه زنانه مدرن

سالن آرایشگاه در قسمت دکوراسیون به طور کلی دارای دو بخش است :بخش اول قسمت مدیریت و به اصطلاح رزور نوبت و بخش دوم فضای اصلی انجام خدمات زیبایی و آرایشی که ما در این گزارش به بررسی و ارئه طرح هایی مدرن از نمونه های اجرا شده دکوراسیون مدرن در این بخش ها خواهیم پرداخت. تمام تلاش صاحب یک سالن زیبایی جذب مشتری است و به طبع هزینه هایی را که برای تغییر و یا طراحی دکوراسیون داخلی محیط کارش صرف می کند برای همین منظور است پس دانستن نکاتی برای اثربخشی بیشتر کاربردی خواهد بود. 

می خواهید سالن زیبایی جدیدتان را افتتاح کنید یا اینکه مدتی است از دکوربندی آرایشگاه تان خسته شده اید در هر دوحال به فکر رسیدن به یک نتیجه دلخواه هستید .

بخش اعظم سالن آرایشگاه زنانه مختص قسمتی است که خدمات اصلاح و میکاپ در ان انجام می شود. به طور کلی این محیط از یک سری صندلی و آینه های بلند و کوتاه تشکیل می شود و در حقیقت ایده ها هستند که تفاوت را در همین لوازم یکسان در سالن های مختلف ایجاد کرده است.

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

آرایشگاه لوکس زنانه

دکوراسیون آرایشگاه زنانه شیک و لوکس

فاکتورهایی که باید در سفارش و انتخاب لوازم دکوراسیون آرایشگاه زنانه در نظر بگیرید:

اندازه و بزرگی آرایشگاه را در نظر بگیرید:

سایز کمد و وسایل همراه سالن زیبایی تان را هماهنگ با مساحت سالن انتخاب کنید چرا که اگر این اصل را رعایت نکنید هرقدر هم مدل و طرح زیبایی انتخاب کرده باشید جلوه واقعی را نخواهد داشت علاوه بر آن فضای سالن را دچار درهم ریختگی و شلختگی می کند.

ایده های سفارش کابینت و کمد دکوراسیون آرایشگاه زنانه (بزرگ و کوچک)

کابینت و کمد آرایشگاه

 دکوراسیون آرایشگاه

آرایشگاه شیک

دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون آرایشگاه بزرگ

دکوربندی آرایشگاه

 

فضای مانیکو و پدیکور را حرفه ای طراحی کنید:

قرار گرفتن صندلی و نیمکت های متناسب با خدمات مربوط به این دسته از بخش های زیبایی تنها لازمه ی طراحی و دکوربندی این بخش از سالن زیبایی است چرا که نورپردازی و آینه بندی اهمیت خاصی در این بخش نخواهد داشت.

عکس اتاق های مانیکور و پدیکور در دکوراسیون سالن آرایشگاه زنانه

سالن زیبایی

دکوراسیون سالن آرایشگاه

دکور سالن زیبایی

 

رنگ و طرح مناسب انتخاب کنید:

رنگها را به دو دسته تیره و روشن تقسیم می کنیم. می دانید که انتخاب رنگ های تیره برای فضای کوچک اصلا مناسب نیست از طرفی هم تناژ رنگهای روشن باید ماهرانه وارد محیط شوند. از لحاظ روانشناختی رنگ زمینه تاثیر مستقیمی بر روحیه فرد دارد پس شما برای اینکه احساس راحتی و آرامش را درخود و مشتریانتان ایجاد کنید بایستی از ترکیب رنگها ملایم استفاده کنید . اگر علاقه به رنگهای جیغ دارید لازم است برای کاهش تندی رنگ از رنگ های سفید یا رنگ های ملایم دیگر استفاده کنید.

خلاقیت در ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

سالن آرایشگاه

آرایشگاه زنانه

دکوراسیون سالن آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه

 دکور آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه4

دکوراسیون شیک آرایشگاه

 

سبک دکوراسیون داخلی آرایشگاه را تعیین کنید:

از قبل تعیین کنید که قصد دارید طراحی داخلی فضای سالن زیبایی تان را چگونه تکمیل کنید یا به بیان دیگر سبک مدرن یا دکوراسیونی مجلل و لوکس دوست دارید. هرگز از هر دو سبک در یک فضا استفاده نکنید چرا که تلاش شما بی نتیجه خواهد بود ، از تصاویر می توان دریافت که یک آینه با قاب سلطنتی نمی تواند روی دیوار سالنی مدرن و کلاسیک نصب شود.طراحان سالن هایی با سبک طراحی کلاسیک و مدرن برای تزیین دیوار و سقف از کناف و پوشش های چوبی مدرن استفاده می کنند اما دیزاینرهای سالن های لوکس بیشتر از کاغذ دیواری های گلدار و گچبری های شیک برای تکمیل دکوراسیون داخلی ایده می گیرند.

تصاویر آرایشگاه زنانه با دکوراسیون لوکس و مدرن

 دکوراسیون لوکس

آرایشگاه شیک

آرایشگاه مدرن

 

نورپردازی را جدی بگیرید:

برای شرح اهمیت این فاکتور همین بس که بگوییم رضایت مشتری زمانی جلب می شود که چهره ی خود را با رنگ و لعاب دلخواه ببیند که این امر نیازمند داشتن نور مناسب در اطراف آینه است. در انتخاب رنگ نور بهترین گزینه استفاده از هر دو رنگ زرد و سفید است چرا که رنگ پوست را بهتر نشان می دهد. برخی از سالن ها لامپ های حبابی در اطراف آینه نصب می کنند درست مثل آینه هایی که گریمورهای سینمایی دارند ، این سبک بیشتر در سالن های آرایشی اروپایی دیده می شود اما در کشورهای اسیایی نصب نور در سقف کاربرد بیشتری دارد.

نمونه های نورپردازی حرفه ای سقف و دیوار در دکوراسیون آرایشگاه زنانه

 نورپردازی مدرن

نورپردازی شیک

نورپردازی داخلی

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

 

تزیینات دیوار آرایشگاه:

همه چیز آماده شد اما هنوز دیوارها جای خالی تزیینی جالب و زیبا را در خود نشانی دهند. چند ایده ی کلی برای تزیین دیوارهای آرایشگاه وجود دارد که شامل :نصب باکس و قرار دادن لوازم دکوری فانتزی ، نصب برچسب هایی با اشکال مرتبط که مدلهایی از آنها را در ادامه مشاهده می کنید.

تصاویر و مدل تزیین دیوار در دکوراسیون آرایشگاه زنانه

تزیین دیوار

دکور آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

 دکوراسیون آرایشگاه

تزیین دیوار با استیکر

دکوراسیون آرایشگاه زنانه ، عکسهای زیباترین و جدیدترین دکوراسیون سالن زیبایی

4.8112
این مطلب مفید بود ؟1075
منبع : نمناک /ن
وبگردی