دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب باید پر از آرامش و زیبایی باشد با نورپردازی و تزیینات خاص, در ادامه کلی ایده برای دکور و چیدمان اتاق خواب برایتان داریم.

ایده های تزیین دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب را دست کم نگیرید زیرا تاثیر مستقیمی روی خواب شما دارد. رنگ اتاق خواب, سبک چیدمان, نورپردازی و... باید اصولی انتخاب شوند تا به اتاق خواب ایده آل و آرامش بخشی که میخواهید برسید. در دکوراسیون اتاق خواب میتوانید کلی سلیقه به خرج دهید و برای تزیین آن تلاش کنید, با ساده ترین ایده ها میتوانید اتاق خوابتان را از این رو به آن رو کنید.

اتاق خواب کرم قهوه ای

اتاق خواب کرم قهوه ای شیک

انتخاب رنگ دکوراسیون اولین کاری است که باید انجام دهید, تصمیم بگیرید دوست دارید اتاق خوابتان چه رنگی باشد میتوانید دو تا 4 رنگ را ترکیب کنید مثلا سفید, صورتی, فیلی, کرمی. بعد که برای رنگ دکوراسیون تصمیم گرفتید باید وسال اتاق خواب را بر اساس آن رنگ ها انتخاب کنید از کاغذ دیواری تا روتختی و سرویس چوب.

چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب مدرن زوجین

اتاق خواب ساده

دکوراسیون اتاق خواب ساده ولی شیک

برای تزیین و دیزاین دکور اتاق خواب میتوانید از تصویر زیر ایده بگیرید که واقعا زیبا است. وسایل تزیینی و نورپردازی مدرن دست به دست هم داده اند تا اتاق خوابی زیبا و آرامش بخش بسازند.

تزیین اتاق خواب

تزیین اتاق خواب باکلاس جوان پسند

نورپردازی امروزه در دکوراسیون اتاق خواب جایگاه ویژه ای دارد و نمیتوان آن را نادیده گرفت, اتاق خواب زیر بهترین نورپردازی را دارد که باعث شده دکوراسیون اتاق خواب بینهایت زیبا و رویایی شود.

نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی اتاق خواب لاکچری

رنگ اتاق خواب

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب 2018 شیک

اتاق خواب صورتی

اتاق خواب سفید صورتی مد روز

تزیین تخت خواب

تزیین تخت خواب با کوسن

دکوراسیون اتاق خواب با تزیینات و نورپردازی مدرن + تصاویر

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی