دکوراسیون بنفش
تنوع رنگها در دکوراسیون های روز دنیا امری ثابت و پرطرفدار است با توجه به این نکته دکوراسیون های داخلی متنوع و خلاقانه ای با رنگ بنفش را برایتان گرد آوری کرده ایم.

دکوراسیون بنفش منزل جذاب و شیک

بنفش مثل همه ی رنگهای دیگر تناژهای مختلف سیر و روشن دارد که هرکدام از آنها در بخشی از خانه و دکوراسیون جلوه بهتری خواهند داشت البته گاها ترکیب درست آنها با رنگهای دیگر جذابیت خواصی به دکوراسیون می دهد.

زمانی که وارد یک خانه می شویم اولین اتاقی که می بینیم اتاق پذیرایی و نشینمن است که اگر قصد استفاده از رنگ بنفش را در دکوراسیون داخلی به عنوان رنگ کاغذ دیواری و یا رنک لوازم خانه خود ایده های این بخش پیشنهادات خوبی هستند. برای بخشیدن روح آرام و صمیمیت بیشتر به این اتاق رنگ بنفش را با رنگ زرد و یا سفید ترکیب کنید تا انرژی متعادل داشته و خسته کننده نباشد.
دکوراسیون بنفش

دکوراسیون بنفش نشیمن 

دکور بنفش پذیرایی

دکور بنفش پذیرایی عروس 

ست منزل بنفش

ست منزل بنفش بادمجانی 

منزل بنفش

تاثیر رنگ بنفش در دکوراسیون 

دکوراسیون بنفش

دکوراسیون منزل به رنگ بنفش 

دکوراسیون بادمجانی

دکوراسیون منزل با ترکیب رنگ بادمجانی 

به آشپزخانه می رویم
این روزها استفاده از کابینت های براق بسیار رایج شده است که شفافیت این نوع کابینت ها اگر رنگ بنفش هم به خود بگیرد تعریفی از تمیزی و دلنشین بودن را به خود می گیرد.نکته قابل توجه در انتخاب رنگ بنفش برای آشپزخانه این است که اگر قصد استفاده رنگ بنفش در کنار رنگ مشکی را دارید هرگز رنگ مشکی را برای کابینت های قسمت بالای آشپزخانه به کار نگیرید و در کنار استفاده از رنگ مشکی در کابینت های قسمت پایین آشپزخانه , سرامیک و یا میز و.. را حتما مرکب از رنگ سفید انتخاب کنید.
 
آشپزخانه بنفش

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت بنفش 

کابینت بنفش

آشپزخانه با کابینت بنفش و سفید 

اتاق خواب بخشی که با طراحی دکوراسیون مناسب در داشتن یک خواب راحت بعد از فعالیت روزانه را به همراه خواهد داشت. در این تصاویر استفاده کاغذ دیواری هایی به رنگ بنفش را می بینید که در اتاق اول با رنگ روتختی و با تناژ روشن استفاده شده و در اتاق خواب دوم که اتاق کودک است برای تکمیل شادی رنگ سبز را ترکیب کرده و در اتاق خواب آخر رنگ قهوه ای را برای بخشیدن گرما به دکوراسیون انتخاب کرده است.
 
اتاق خواب بنفش

کاغذ دیواری بنفش اتاق خواب 

حمام و دستشویی فضایی را میطلبد که بعد از مدتی استفاده جلوه پاکیزگی خود را همچنان داشته باشد که رنگ بنفش خطلتی اینگونه دارد.
 
دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی بنفش 

دکوراسیون روشویی

دکوراسیون روشویی با رنگ بنفش

دکوراسیون جذاب منزل با تم بنفش بادمجانی + تصاویر

4.5162
این مطلب مفید بود ؟14715
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
وبگردی