دکوراسیون سلطنتی
این دکوراسیون های سلطنتی منازل اشرافی و قصر مانند با وسایل فوق لوکس و تزیینات مدرن به درد خانواده های سلطنتی میخورند.

دکوراسیون سلطنتی و قصر مانند منزل

چند سالی است که سبک سلطنتی در دکوراسیون منازل بیشتر به چشم میخورد و طرفداران بیشتری پیدا کرده است, سبک سلطنتی ظاهری مجلل به خانه میبخشد و برای خانه های بزرگ مناسب تر است. در دکوراسیون منزل سلطنتی هر طور که شده باید از رنگ طلایی استفاده کرد این یک قانون است, رنگ طلایی به تنهایی میتواند باعث مجلل دیده شدن دکور منزل شود.

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی منزل 2018

دکوراسیون های سلطنتی که در ادامه این مطلب جمع آوری کرده ایم فوق العاده مجلل هستند و برای خانه های بزرگ اشرافی و خانواده های سلطنتی مناسب اند. چیزی که در همه این دکوراسیون ها ثابت است لوستر های بزرگ است که نشان میدهد لوسترهای بزرگ یکی از وسایل ضروری در دکوراسیون های سلطنتی است.

در دکوراسیون منزل به سبک سلطنتی بیشتر از رنگ های روشن استفاده میشود, تصویر زیر یک اتاق خواب سلطنتی را نشان میدهد که در آن از رنگ های سفید, طلایی و صورتی استفاده شده است. سقف و دیوار های این اتاق خواب طوری طراحی و دیزاین شده اند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکنند.

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی اتاق خواب

در دکوراسیون پذیرایی های سلطنتی از مبلمان, پرده, لوستر, وسایل دکوری سلطنتی استفاده میشود. در تصویر زیر پذیرایی فوق العاده لوکس و مجللی را مشاهده میکنید که رنگ آبی فیروزه ای در آن حسابی خودنمایی میکند, در این خانه اشرافی کف و سقف منزل به زیباترین حالت ممکن طراحی شده اند.

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی پذیرایی با وسایل لوکس

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون و چیدمان سلطنتی پذیرایی 

حمام و سرویس بهداشتی در اینگونه خانه ها دکوراسیون های منحصر به فردی دارند و معمولا از ترکیب رنگ های سفید و طلایی در آن ها استفاده میشود, نمونه هایی از آن ها را در ادامه مشاهده میکنید که به خوبی سبک سلطنتی را نشان میدهند.

دکوراسیون سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی سرویس بهداشتی

دکوراسیون سلطنتی

طراحی و دکوراسیون سلطنتی حمام

دکوراسیون منزل مخصوص خانواده های سلطنتی + تصاویر

4.448
این مطلب مفید بود ؟426
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی