دکوراسیون شیک
دکوراسیون شیک منزل همیشه نیازمند وسایل لوکس و گران قیمت نیست, با نکات ساده ای که به شما معرفی میکنیم میتوانید دکوراسیون زیبایی داشته باشید.

دکوراسیون شیک و کم هزینه

همیشه ترس از هزینه های گزاف و سرسام آور افراد را از تغییر دکور منزل منصرف میکند غافل از اینکه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی همیشه نیاز به انجام هزینه های بالا نیست بلکه با کمی خوش سلیقگی و نوآوری و ایده پردازی می توان با کمترین هزینه ممکن دکوراسیون داخلی خانه و منزل را تغییر داد و زیبا تر از قبل کرد.

ایجاد زیبایی در دکوراسیون یک خانه نیازمند خرید مبلمان نفیس و لوازم دکوراسیونی لوکس نیست، بلکه کافی است با به وجود آوردن هماهنگی میان لوازم موجود و احیاناً حذف یا افزودن برخی از جزئیات و لوازم ساده اما متناسب با بقیه اجزاء، نمایی چشم نواز به اتاق بدهیم.

دکوراسیون شیک

دکوراسیون شیک منزل

ایجاد هماهنگی با تغییر دادن رنگ دیوارها که بزرگترین سطوح یک اتاق را تشکیل می دهند خود به تنهایی تأثیر بسزایی در نمای آن دارد.

برای تغییر دکوراسیون استفاده از شاخه های گل زرد رنگ طبیعی و همچنین شاخه های بید فرمی در گوشه و کنار اتاق نیز بر زیبایی می افزاید.

هنگامی که یک پالت رنگی خاص را برای دکوراسیون اتاقی انتخاب می کنید، با در نظر گرفتن وسایلی که در سایر اتاق های خانه و حتی در انباری منزل دارید، ممکن است وسایلی متناسب با این پالت رنگی بیابید و آنها را به اتاق مورد نظر انتقال دهید تا هم به عنوان زینت آن اتاق مورد استفاده قرار گیرند و هم خود در بستری مناسب زیباتر جلوه کنند.

توانایی کار با چرخ خیاطی تنها مهارت لازم برای دوختن پرده هایی زیبا برای خانه یتان است! سپس پرده های حریر رویی به سادگی گره زده شده اند که خود به مدلی برای پرده تبدیل شده است. با استفاده از چند کوسن به رنگ های سبز همرنگ با پرده حریر و روکش کاناپه چمنی رابطه لازم میان آنها ایجاد شده است.

در مواردی که مایلید در هزینه ها صرفه جویی کنید حتی ممکن است پارچه های ساده سفیدی که در منزل دارید را برای هماهنگی با دکوراسیون جدید رنگ کنید و این کار به راحتی با رنگ های پارچه امکان پذیر است؛ حتی ممکن است پرده سفید قبلی پنجره را با رنگ مورد نظر رنگ کرده و دوباره مورد استفاده قرار داد.

با بستن شاخه های خشک بید به دور پایه آباژورها و چسباندن گلبرگ های خشک به دور لبه کلاهک آنها، آباژورها نمایی منحصر به فرد و نیز جدید یافته اند و بدون صرف هزینه بیشتر برای خرید آباژورهای جدید با دکوراسیون هماهنگ می شوند.
چنان که ملاحظه می کنید بسیاری از تغییرات ایجاد شده در دکوراسیون اتاق و یا تقریباً تمام آنها توسط صاحب خانه قابل اجرا و با صرف هزینه ای محدود و در اندک زمان امکان پذیر هستند. شما نیز می توانید با همین روش تغییراتی را در منزلتان ایجاد کنید.

دکوراسیون شیک بدون وسایل لوکس و گران

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از جام نیوز -/ح
وبگردی