دکوراسیون منزل
باورهای قدیمی و اشتباهی درباره دکوراسیون منزل وجود دارد که اکثرمان از آن ها پیروی میکنیم, بهتر است این باورهای غلط را فراموش کنید.

اصول قدیمی و غلط دکوراسیون منزل

باورهای غلط و رایج در دکوراسیون منزل همیشه وجود دارند و اگر این اشتباهات را بشناسید و از آن ها در دکوراسیون منزلتان جلوگیری کنید.

دکوراسیون منزل

باورهای غلط دکوراسیون منزل

همه ما عادت داریم تمام میز و صندلی ها را با هم ست کنیم. اگر تخت می خریم میزهای کنار تخت هم باید از همان رنگ و جنس باشند. اما این اصول دیگر فرسوده شده اند. آن ها را بشکنید و کمی هم به دنبال اصول جدیدتر و متنوع تر بروید. از جمله اصولی که باید به فراموشی بسپارید موارد زیر هستند.

دیوار رنگی برای اتاق بچه
اتاق بچه بدون دیوار رنگی هم می تواند آرامبخش باشد. در چنین اتاقی تخیل بچه بیشتر پیشرفت می کند. سعی کنید با اسباب بازی، نقاشی و پوسترهای زیبا به اتاق بچه زیبایی و تنوع بدهید.

مبل بزرگ
مبل هایی که دستی و پشتی بزرگ و پهن دارند دیگر از تاریخ گذشته شده اند. امروزه مردم بیشتر به سمت مبل های کوچک و ساده می روند. هر چه اتاق کوچک تر باشد مبل هم باید کوچک تر باشد.

ست کردن میز و صندلی
می توانید به فضای آشپزخانه با چیدن میز و صندلی از کالکشن های متفاوت تنوع بدهید. می توانید میز و صندلی از کالکشن های متفاوت در آشپزخانه قرار بدهید .

کاشی های ساده در حمام
امروزه روش های مختلفی در دکوراسیون حمام وجود دارد پس باید با کاشی های ساده حمام خداحافظی کنید و در عوض از کاشی هایی که مثل سنگ، بتن یا حتی چوب هستند استفاده کنید.

چیدن مبلمان کنار دیوار
اعتقاد مردم این است که با چیدن مبل ها کنار دیوار فضای بیشتری خواهند داشت. این در مورد اتاق های کوچک درست است اما اگر فضا بزرگ است این قانون را باید فراموش کنید. اگر فضای بزرگی دارید چیدن مبلمان کنار دیوار را باید فراموش کنید

دیوار سفید
درست است دیوار سفید برای خانه بسیار زیبا و آرام بخش است اما به شرطی که وسایل خانه هم سفید نباشند. نکته مهم در دکوراسیون برجسته نشان دادن بعضی چیزهاست. در این صورت رنگ سفید در دکور منزل جذابیت خواهد داشت.
دیوار سفید برای خانه بسیار زیبا و آرام بخش است اما به شرطی که وسایل خانه هم سفید نباشند

مبلمان اتاق خواب
نیاز نیست حتما ست اتاق خواب بخرید. بدون میزهای پاتختی هم می توان زندگی کرد. در عوض می توانید میزهای زیبا و متفاوتی بخرید.
می توانید میزهای زیبا و متفاوتی برای کنار تخت بخرید

ست کردن مبل با کاناپه
بیشتر ما طبق عادت مبل های یک رنگ و یک شکل در خانه می چینیم. این قانون دیگر در دنیای دکوراسیون امروزی کاربرد ندارد و وقتش رسیده آن را فراموش کنیم. مبل و کاناپه را می توان در شکل های متفاوت و یا رنگ های متفاوت خرید. مهم این است که هر کدام از آن ها به وسایل دیگر خانه شباهت داشته باشند.
مبل و کاناپه را می توان در شکل های متفاوت و یا رنگ های متفاوت خرید.

پرده های توری
اتاق های کوچک بدون پرده بزرگ تر نشان داده می شوند.

باورهای قدیمی و غلط درباره دکوراسیون منزل

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
وبگردی