دکوراسیون هالیوودی
در طراحی دکوراسیون های هالیوودی از وسایل لوکس و مدرن استفاده شده است و مناسب برای طرفداران خانه های سلطنتی و پرزرق و برق می باشد.

ویژگی ها و اجزای سبک دکوراسیون داخلی هالیوودی

همانطور که از نامش پیداست سبک دکوراسیون هالیوودی باید نمایی از ترکیب لوکس و مدرن باشد ، درست همان صحنه ی پرزرق وبرقی که در اوج دوران فیلم سازی ظهور کرد.

برای مقدمه معرفی این سبک دکوراسیون داخلی در دنیای مد نمناک باید بگوییم که در آن از سبک های دیگر (چینی گرایی، نئوکلاسیک، آرت دکو و مدرن) نشانه هایی دیده می شود، ولی این سبک مخلوطی از همه سبک ها نیست و جذابیت این سبک، ریشه در فضای کامل و ظرافت بی عیب و نقص آن دارد و در آن تمام فضاها مشغول جلوه گری و خودنمایی هستند و هر فضایی شایستگی آویزان کردن یک لوستر کریستالی مجلل را دارد.

دکوراسیون هالیوودی

خصوصیات سبک دکوراسیون هالیوودی

همه چیزهایی که باید درباره سبک سلطنتی هالیوود بدانید

منشا و الهام:

با توجه به ریشه عصر طلایی فیلم سازی و طراحی های پایه بالای آن، سبک داخلی نیز به عنوان هالیوود گلم معروف است که تماماً درام و پر زرق و برق است و نمونه های دیگری که بع، سبک های دیگر از جمله دکور هنری، طراحی مدرن و چینیگرایی و هر چیزی که حس تجملگرایی را می گیرد، مربوط می شود.

تجملات دکوراسیون هالیوودی

دکوراسیون لوکس و مدرن هالیوودی

تعریف عناصر:

سبک سلطنتی هالیوود با ظرافت و شخصیت مشخص می شود و به روابط اجتماعی گسترده نیز کمک می کند. اتاق ها اغلب یک پایه سیاه و سفید دارند و یک انتخاب دقیق از رنگ های قوی در آن ها وجود دارد. نوارهای عریض و الگوهای هندسی، اغلب ظاهری به خود می گیرند، اما طرح های پیچیده و نقش و نگارهای الهام گرفته شده از آسیا نیز جایگاه خودشان را دارند.

مسابقه سبک زندگی و شخصیت:

عاشقان بالقوه سبک سلطنتی هالیوود بسیار ساده هستند. اگر از اجرا در تولیدات نمایشی لذت می برید، یا از طرفداران سینمای کلاسیک هستید، و چندین آهنگ نمایشی و به همه چیزهای فریبنده و زیبا علاقه داشته باشید، این درباره شما صدق می کند .

خانه های پر زرق و برق

دکوراسیون هالیوودی برای طرفداران خانه های پر زرق و برق

چگونه می توان سبک دکوراسیون هالیوودی را در خانه خود بکار برد؟

جزئیات زیادی وجود دارند که می توانید اضافه کنید تا باعث شود منزل تان احساسی شبیه به یک ستاره هالیوودی داشته باشد. فقط به خاطر داشته باشید، مهمان ها و گفتگو ها باید در خط مقدم فضای زندگی شما باشند، نه مبلمان. مبلمان و لوازم کوچک و کم منزل و لوازم جانبی به اندازه، برای اتاق نشیمن شما مناسب خواهد بود.

برای اتاق خوابتان، تخت خواب را با ملحفه پر کنید و بالش ها را بالا تکیه دهید. شما می توانید با آویزان کردن آینه ها در اطراف خانه خود و نمایش تکه هایی که اصیل هستند و نه عمومی این کار را خوب انجام دهید. همچنین، سعی نکنید که اسباب و اثاثیه خود را به دیوار تکیه دهید، چون این کار، فضا را سرد و بی روح و کسل کننده می کند.

اتاق خواب های هالیوودی

اتاق خواب به سبک دکوراسیون هالیوودی

نگاهی به جزئیات مهم سبک دکوراسیون داخلی هالیوودی

رنگ های جیغ

رنگ های روشن و شاد مثل فیروزه ای، بنفش، نارنجی و سرخابی انرژی موردنیاز این فضاها را تأمین می کند اما فراموش نکنید که بهتر است روی یک طیف رنگی تمرکز کنید و با رنگی رنگی کردن دکوراسیون داخلی خود زیبایی اصلی را از بین نبرید .

مبلمان کوچک ولی مجلل

تمرکز اصلی در این سبک دکوراسیون داخلی بر روی افراد است به همین علت از مبلمان کم ارتفاع و کوچک استفاده می شود تا افرادی را که روی آنها نشسته اند، تحت شعاع قرار ندهند، در این سبک اگر در فیلم های هالیوودی دقت کرده باشید طراحان داخلی از چیدمان مبلمان در پیرامون اتاق یا گروه کردن آنها جلوی تلویزیون پرهیز می کنند.

دکوراسیون منزل هالیوودی ها

استفاده از مبلمان کم ارتفاع و کوچک در دکوراسیون هالیوودی

الگوهای برجسته و البته جذاب

الگوها به تزیین سبک هالیوودی کمک ویژه ای می کنند ، به این صورت که طرح های شبکه ای، نقوش آرت دکو و نئوکلاسیک، راه راه های پهن و اشکال هندسی همه می توانند جزء این الگوها بوده و در زیباتر شدن دکوراسیون داخلی منزل شما کمک کنند.

 

معرفی ویژگی ها و اجزای سبک دکوراسیون داخلی هالیوودی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی