فرزاد فرزین

دکور هیجان انگیز کنسرت فرزاد فرزین + تصاویر

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1395کد مطلب : 35363زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنسرت 1410 فرزاد فرزین دیشب با اجرای جدید به روی صحنه رفت و این خواننده بار دیگر از تیپ جدید خود رونمایی کرد.

هیجان تعقیب و گریز در کنسرت فرزاد فرزین

اگر قرار باشد اجرای متفاوتی از ستارگان پاپ را انتخاب کنیم، قطعاً کنسرت فرزاد فرزین نامزد اصلی در این زمینه خواهد بود. وجود چارچوب های خاص، گران بودن یا در دسترس نبودن برخی امکانات، محدودیت سالن های اجرای کنسرت و... شاید از جمله دلایلی هستند که اهالی موسیقی را از انجام برنامه ریزی های خلاقانه برای ارائه پرفورمنسی متفاوت بر حذر داشته و در روزهایی که به این دلایل، کمتر خواننده و تهیه کننده ای جذابیتهای بصری را در اولویت کنسرت های خود قرار می دهد، فرزاد فرزین در هر دور از اجراهای سال های اخیرش در پایتخت، برنامه ویژه ای را مدنظر قرار داده و نشان داده که می توان برنامه متفاوتی را روی صحنه برد.

این برنامه ریزی ها و تفاوت های کنسرت فرزاد فرزین باعث می شود حتی اگر مخاطب آثار این خواننده نباشید در تمام مدت برنامه از دیدن اجرای او و گروهش خسته نشوید و لااقل کنسرتی ببینید که مشابه آن را کمتر دیده اید.

طبق روال همیشگی هواداران روی صندلی های خود نشسته بودند و اسم فرزین را صدا می زدند.
اولین چیزی که نگاه تماشاگران را جذب می کرد، سفینه روی استیج بود. کیوان ملک مطیعی کارگردان و طراح صحنه این کنسرت بار دیگر هنرنمایی کرده و با ابتکار جدید، این بار سفینه ای را روی استیج آورده بود. سفینه ای که قرار بود مخاطبان را به سال 1410 ببرد.
با تاریک شدن سالن صدای تشویق ها به اوج خودش رسید تا فیلمی از مانیتور های سالن پخش شد. مانند بسیاری از کنسرت های فرزین، این بار هم دو نفر به دنبالش بودند و در نهایت بعد از تعقیب و گریزی طولانی، فرزین به یک گوی سحرآمیز رسید و آن گوی فرزین را به سفینه داخل سالن انتقال داد. هنگام پخش ویدئو، دو آدم فضایی روی استیج هنرنمایی می کردند تا نمایش واقعی تر به نظر بیاید. لازم به ذکر است که ارشا اقدسی و تیم او، بازیگری اینتروی برنامه را برعهده داشتند. کم کم نوازنده هایی که هر کدام 15 سال پیر شده اند، با موهای سفید یک به یک روی استیج حاضر شدند.
فرزین همزمان با خروج از سفینه قطعه «احساس من» را برای شروع این کنسرت انتخاب کرده بود. او بعد از اتمام این قطعه به هواداران خود گفت:سلام خیلی دلم واسه تهرانی ها تنگ شده بود، امیدوارم امشب به یکی از بهترین شب های شما تبدیل شود.
سپس قطعه «عاشقت شدم» را از آلبوم شش اجرا کرد.
در ادامه فرزین گفت:اکثر شما از آلبوم «شخصی» خاطره دارید و من قطعه «برگرد» را تقدیم شما می کنم.

کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین
کنسرت فرزاد فرزین

 

دکور هیجان انگیز کنسرت فرزاد فرزین + تصاویر

530
این مطلب مفید بود ؟300
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-پرشین وی-/ر
وبگردی